اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
  • آموزش سرمایه‌گذاری
  • گزارش صنعت بانکداری
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
1401/12/15
مراسم قرعه‌کشی هفته اول جشنواره فراسودملت، با حضور نمایندگانی از بانک ملت در محل تامین سرمایه بانک ملت برگزار شد. این قرعه‌کشی طبق زمان اعلام شده، در تاریخ 13 اسفندماه سال جاری برگزار شد، که طی آن سه برنده خوش‌شانس، با ورود به سامانه فراسود ملت از طریق اپلیکیشن بانک پلاس و سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت یا آتیه ملت، امتیازاتی کسب نموده و نهایتا موفق به دریافت جوایز یکصد میلیون ریالی شدند.
1401/12/02
تجربه دنیای جذاب سرمایه‌گذاری هم‌اکنون در بانک پلاس؛
1401/12/01
شرکت تامین سرمایه بانک ملت از 6 الی 25 اسفندماه به مدت سه هفته، جشنواره ویژه پایان سال را همراه با اهدای جوایز ارزنده برگزار می‌کند.
1401/11/30
شرکت تامین سرمایه بانک ملت با حضور فعالانه در چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش به معرفی خدمات خود، در راستای تأمین مالی پروژه‌های این صنعت پرداخت.
1401/11/30
با طرح جدید بیمه‌ای فراسودملت، سودتان فراتر شد؛
1401/11/11
هر روز می‌تواند روز پدران و مادران باشد. آنها به خاطر تاثیرات فوق‌العاده‌ای که در زندگی هر یک از ما دارند، بسیار ارزشمند و مورد احترام هستند. نامگذاری روزی در تقویم به نام آن‌ها به‌منظور یادآوری نقش مهم ایشان در خانواده و قدردانی از آن‌ها انجام شده‌است.
1401/11/10
فراسودملت با هدف تسهیل دستیابی به اهداف متعدد سرمایه‌گذاری و مدیریت بهینه سرمایه و زمان سرمایه‌گذاران راه‌اندازی شد.
1401/11/10
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره 10 ماهه سال جاری بیش‌از 857 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 66 درصدی را تجربه کرده است.
1401/11/08
برآورد نرخ سود تقسیمی صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوج ملت و آتیه‌ ملت و اندوخته ملت تا پایان سال جاری، به حداقل ۲۳ درصد اسمی روزشمار (معادل ۲۵٫۶٪ مؤثر) سالانه افزایش یافت.
1401/11/02
بر اساس درجه‌بندی اعلام‌شده توسط مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران متعلق به شرکت مدیریت فناوری بورس تهران (fipiran.ir)، صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت اوج ملت رتبه پنج ستاره را در درجه‌بندی عملکرد سه‌ساله کسب نموده است. بر این اساس این صندوق بالاترین درجه عملکرد را در میان ده صندوق بزرگ بادرآمد ثابت بازار سرمایه به‌لحاظ خالص ارزش دارایی‌ها به خود اختصاص داده است.