جشنواره فراسودملت؛ یک فرصت جذاب برای سرمایه‌گذاری
تاريخ: 1402/02/09

جشنواره فراسودملت؛ یک فرصت جذاب برای سرمایه‌گذاری

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از اردیبهشت ماه سال جاری جشنواره فراسود ملت را برگزار می‌کند. این جشنواره تا پایان بهمن ماه امسال ادامه خواهد یافت.

 

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، با توجه به استقبال کم نظیر سرمایه‌گذاران از "جشنواره فراسود ملت در بانک پلاس" در اسفند ماه سال گذشته، شرکت تامین سرمایه بانک ملت با هدف تشویق به سرمایه گذاری سودآور در سال جدید نیز "جشنواره فراسود ملت" را با شرایط ویژه و جوایز ارزنده برگزار خواهد کرد.
بنابراین گزارش "جشنواره فراسود ملت" به عنوان یک فرصتِ جذاب سرمایه‌گذاری همراه با امتیازهای شرکت در قرعه‌کشی‌های ماهیانه برگزار می‌شود. گفتنی است  علاقمندان  با شرکت در جشنواره "فراسود ملت" به ازای هر 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت علاوه بر دریافت سود 23 درصد اسمی روز شمار (معادل 25.6 درصد موثر) از شانس برنده شدن یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" که به صورت ماهیانه در بین سرمایه‌گذاران قرعه‌کشی خواهد شد، برخوردار می‌شوند.

جشنواره فراسود ملت فرصتی برای هدف‌گذاری مالی در سال جدید

همزمان با شروع سال جدید افراد به دنبال هدف‌گذاری مالی و انتخاب موقعیت‌هایی برای سرمایه‌گذاری سودآور خواهند بود. یکی از مهمترین اهداف هر سرمایه گذار، مصون نگه داشتن پول در برابر امواج تورمی است. طبیعی است که در این شرایط نگهداری وجوه نقد نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای افراد باشد. بنابراین سرمایه گذاری مطمئن و سودآور توام با قدرت نقد شوندگی بالا  انتخابی هوشمندانه خواهد بود.
در این شرایط یکی از روش‌های تبدیل نقدینگی به دارایی‌های سودآور، سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تخصیص منابع مالی به یک یا چند صندوق با درآمد ثابت و سهامی و ... می‌باشد. 
صندوق‌های سرمایه‌گذاری با برخورداری از مدیریت حرفه‌ای سبدی از دارایی‌ها، امکان کسب بازدهی مناسب را برای افراد صاحب سرمایه و علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری فراهم می‌نمایند. سرمایه‌گذاران می‌توانند صندوق‌ مدنظر خود را براساس اهداف، میزان ریسک‌پذیری و بازدهی مورد انتظار و سایر عوامل موردنظر برای سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند. صندوق‌های سرمایه‌گذاری از نظر ترکیب دارایی‌ها متفاوت و متنوع هستند و از مهم‌ترین آنها "صندوق‌های بادرآمدثابت" هستند. ویژگی این صندوق‌ها برخورداری از حداقل ریسک به همراه کسب بازدهی ثابت و معقول به صورت دوره‌ای می‌باشد که برای سرمایه‌گذاران ریسک‌گریز نیز گزینه جذابی به شمار می‌روند.
در حال حاضر صندوق‌های بادرآمد ثابت تامین سرمایه بانک ملت شامل صندوق اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت می‌باشند. از مزیت‌های سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها می‌توان به نرخ سود اسمی 23 درصدی روزشمار (معادل 25٫6% موثر)، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات، با قابلیت سرمایه‌گذاری مجدد؛ برخورداری از ضمانت نقدشوندگی بانک ملت و امکان توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری جهت دریافت تسهیلات بانکی را نام برد. 

ملاک‌های اعطای امتیاز به سرمایه‌گذاران در جشنواره فراسودملت

جشنواره جدید فراسودملت، برمبنای امتیازات کسب شده در نظر دارد جوایز ارزنده‌ای را به سرمایه‌گذاران اهدا نماید.  ملاک‌های امتیازآور برای شرکت‌کنند‌گان دراین جشنواره به شرح زیر خواهد بود:


•نصب اپلیکیشن بانک پلاس؛


نصب اپلیکیشن بانک پلاس و ثبت‌نام در سامانه فراسود ملت؛1 امتیاز


•سرمایه‌گذاری در فراسودملت؛


سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تحت مدیریت فراسود‌ملت از طریق اپلیکیشن بانک پلاس؛ 110 امتیاز

و به صورت مستقیم و یا از طریق شعب؛ 100 امتیاز 


•معرفی فراسودملت به دیگران؛

دعوت از دوستان توسط لینک اختصاصی دعوت شما، ثبت نام و سرمایه‌گذاری فرد دعوت شده؛ 10 امتیاز 

لازم به ذکر است که حداقل میزان سرمایه‌گذاری برای کسب امتیازات فوق‌الذکر یک میلیارد ریال می‌باشد؛ محاسبه امتیازهای سرمایه‌گذاری از پایان روز سی‌ام از تاریخ درخواست صدور امکان‌پذیر خواهد بود.  
در انتها بهتر است جهت رفع سوالات احتمالی با مشاوران سرمایه‌گذاری ما به شماره 1678 تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم و کافی را به دست آورید. 
برای کسب اطلاعات بیشتر به farasood.ir/1402 مراجعه نمایید.
اطلاع‌رسانی در مورد آخرین اخبار جشنواره در تلگرام و اینستاگرام نیز به آدرس  @mellat_ib  انجام خواهد شد.