اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
  • آموزش سرمایه‌گذاری
  • گزارش صنعت بانکداری
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
سهام-گزارش درآمدی تملت در مهر ماه ۱۴۰۲
1402/08/09
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره ۹ ماهه منتهی به مهر ماه ۱۴۰۲ بیش از ۱۲,۷۹۸ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۹۸ درصدی را تجربه کرده است.
صندوق‌ها-بدون مراجعه به شعب و خارج از ساعات اداری تا 10 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کنید
1402/08/08
در روزهای کاری و خارج از ساعات کاری بانک‌ها، بدون مراجعه به شعب، تا ۱۰ میلیارد ریال، در هر یک از صندوق‌های اوج‌ ملت، اندوخته‌ ملت و آتیه‌ ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» سرمایه‌گذاری کنید.
صندوق‌ها-سریع‌ تر نقد شوید
1402/08/06
با ثبت حساب بانک ملت خود در سامانه سجام، می‌توانید علاوه بر سرعت بالا در دریافت سودهای سرمایه‌گذاری، مبالغ حاصل از ابطال خود را نیز به سرعت دریافت کنید. در ادامه راهنمای ویدیویی تغییر شماره حساب در سامانه سجام، قابل مشاهده می‌باشد.
تامین مالی-پیام مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در پی جنایت رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی
1402/07/26
افشار سرکانیان مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت طی پیامی جنایت وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به بیمارستانی در غزه را محکوم و این فاجعه را به تمامی آزادگان جهان تسلیت گفت.
تامین مالی-انتشار موفقیت‌آمیز اوراق مرابحه "ماموت خودرو"
1402/07/22
انتشار ۲٬۵۰۰ میلیارد ریال اوراق مرابحه برای تامین مالی شرکت ماموت خودرو روز شنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۲ با تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی تامین سرمایه بانک ملت با موفقیت به انجام رسید.
گزارش صنعت بانکداری-گزارش صنعت بانکداری شهریور ماه ۱۴۰۲
1402/07/18
در گزارش ماهانه صنعت بانکداری شهریور ماه ۱۴۰۲ به بررسی متغیرهای کلان اقتصادی و بررسی اجمالی صنعت بانکداری خواهیم پرداخت. جهت دسترسی به محتوای کامل گزارش صنعت بانکداری شهریورماه می‌توانید فایل کامل آن را از طریق لینک انتهای صفحه دانلود نمایید
صندوق‌ها-افزایش سود تقسیمی صندوق های سرمایه گذاری برای دومین ماه متوالی
1402/07/12
سود تقسیمی صندوق سرمایه گذاری اوج ملت برای دومین ماه متوالی افزایش یافت.بدین ترتیب سود شهریور ماه، بالاتر از پیش‌بینی و بر مبنای ۲۳.۲٪اسمی (۲۵.۸۳٪ موثر سالیانه) واریز گردید.
سهام-گزارش درآمدی تملت در شهریور ماه ۱۴۰۲
1402/07/10
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره۸ ماهه منتهی به شهریور ماه ۱۴۰۲ بیش از ۱۱,۴۴۶ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۱۰۶ درصدی را تجربه کرده است.
جشنواره فراسود ملت-چهارمین برنده خوش‌شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
1402/07/09
مراسم چهارمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله نیز از استان اصفهان برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.