افزایش سقف مبلغ سرمایه‌گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"
تاريخ: 1402/06/26
افزایش سقف مبلغ سرمایه‌گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"
پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان افزایش یافته است.


 

پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان افزایش یافته است.
سرویس «خرید با تایید» در راستای تسهیل در سرمایه‌گذاری و رضایت خاطر سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت راه‌اندازی گردیده تا سرمایه‌گذاران بتوانند با اطمینان خاطر، در حداقل زمان ممکن و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه و بدون مراجعه به شعب بانک ملت، از مسیری مطمئن در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت سرمایه‌گذاری نمایند. 

مزایای استفاده از این روش واریز برای سرمایه‌گذاران عبارت است از:

✳️سهولت سرمایه‌گذاری به واسطه عدم نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک ملت و صرفه‌جویی در وقت و هزینه؛ 

✳️امکان سرمایه‌گذاری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان حتی خارج از ساعات کاری بانک‌ها (از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۲۳:۵۹)؛

✳️محاسبه بازدهی سرمایه‌گذاری از همان روز واریز وجه (در مقایسه با واریز از طریق کارت بانکی که محاسبه بازدهی سرمایه‌گذاری از روز کاری بعد از واریز وجه صورت می‌گیرد.)
📚بیشتر بخوانید:

راهنمای کامل تصویری «واریز مستقیم از حساب بانک ملت»
مقایسه انوع روش‌های واریز در سامانه فراسود ملت☎️نیاز به مشاوره سرمایه‌گذاری نیاز به راهنمایی دارید؟ با شماره 1678تماس بگیرید. 
🆔جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات به ما در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بپویندید. 
🌱 فراسود ملت، فراتر از سود  www.farasood.ir