افزایش سقف مبلغ سرمایه‌ گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌ های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"
تاريخ: 1402/06/26

افزایش سقف مبلغ سرمایه‌ گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌ های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"

پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان در هر روز افزایش یافته است.

 


پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان در هر روز افزایش یافته است.
سرویس «خرید با تایید» در راستای تسهیل در سرمایه‌گذاری و رضایت خاطر سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت راه‌اندازی گردیده تا سرمایه‌گذاران بتوانند با اطمینان خاطر، در حداقل زمان ممکن و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه و بدون مراجعه به شعب بانک ملت، از مسیری مطمئن در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت سرمایه‌گذاری نمایند. 

 

مزایای استفاده از این روش واریز برای سرمایه‌گذاران عبارت است از:

✳️سهولت سرمایه‌گذاری به واسطه عدم نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک ملت و صرفه‌جویی در وقت و هزینه؛

✳️امکان سرمایه‌گذاری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان در هر روز حتی خارج از ساعات کاری بانک‌ها (از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۲۳:۵۹)؛

✳️محاسبه بازدهی سرمایه‌گذاری از همان روز واریز وجه (در مقایسه با واریز از طریق کارت بانکی که محاسبه بازدهی سرمایه‌گذاری از روز کاری بعد از واریز وجه صورت می‌گیرد.)


 📚بیشتر بخوانید:

راهنمای کامل تصویری «واریز مستقیم از حساب بانک ملت»
مقایسه انوع روش‌های واریز در سامانه فراسود ملت☎️ نیاز به راهنمایی دارید؟ با شماره 1678 تماس بگیرید. 
🆔جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات به ما در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بپویندید. 
🌱 فراسود ملت، فراتر از سود  www.farasood.ir

 

شرایط سرویس بانکداری باز یا همان واریز مستقیم از حساب بانک ملت، با تغییراتی روبه‌رو بوده است. لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص به این لینک مراجعه فرمایید..