روش های واریز در سامانه فراسود ملت را بیشتر بشناسید.
تاريخ: 1402/04/18

روش های واریز در سامانه فراسود ملت را بیشتر بشناسید.

به‌منظور واریز به حساب صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در حال حاضر روش‌های واریز از طریق کارت بانکی آنلاین، واریز حضوری از شعب بانک ملت (با شناسه واریز) و روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت در سامانه فراسود ملت دسترس سرمایه‌گذاران می‌باشد. در ادامه به توضیح شرایط استفاده، مزایا و مقایسه هرکدام از آنها خواهیم پرداخت.

در حال حاضر در سامانه فراسود ملت روش‌های ذیل به‌ منظور واریز به حساب صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در دسترس سرمایه‌گذاران می‌باشد که در ادامه به توضیح شرایط استفاده هرکدام از آنها می‌پردازیم: 

۱- واریز از طریق کارت بانکی: این روش غیر حضوری و آنلاین برای دارندگان کارت‌های بانکی معتبر تمامی بانک‌ها فراهم است و سرمایه‌گذاران در صورتی که به رمز دوم و cvv2 خود دسترسی داشته باشند، می‌توانند از این روش استفاده نمایند. نکته قابل توجه این است در روش مذکور، به دلیل وجود فرایند تسویه درگاه شاپرک، وجوه واریزی روز بعد به حساب صندوق واریز می‌گردد. از این‌رو صدور واحدهای سرمایه‌گذاری که از این طریق صورت می‌پذیرد، به تاریخ و با نرخ صدور روزکاری پس از واریز انجام می‌شود. بدیهی است که در این صورت  محاسبه بازدهی سرمایه‌گذاری نیز با یک روز تاخیر صورت می‌پذیرد. 

۲ –واریز حضوری از طریق شعب بانک (با شناسه واریز): در این روش سرمایه‌گذاران پس از دریافت شناسه واریز از سامانه فراسود ملت، از طریق مراجعه حضوری به شعب کلیه بانک‌های کشور و یا از طریق همراه بانک یا اینترنت بانک خود، نسبت به واریز به حساب صندوق با شناسه واریز مذکور اقدام می‌نمایند. در این روش واریز، محاسبه بازدهی در همان روز ثبت درخواست انجام می‌پذیرد.

۳- واریز مستقیم از حساب بانک ملت: این روش به صورت غیرحضوری و آنلاین برای دارندگان حساب‌های بانک ملت فراهم است و سرمایه‌گذاران (حتی بدون کارت بانکی) از امکان واریز مستقیم از حساب بانک ملت خود و ثبت درخواست صدور برخوردارند. همانطور که اشاره شد مزیت این روش، صدور در همان روز ثبت درخواست و محاسبه بازدهی سرمایه‌گذاری از همان روز می‌باشد.

مقایسه انواع روش‌های واریز در فراسود ملت 


مزیت استفاده از روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت در مقابل سایر روش‌ها

واریز مستقیم از حساب بانک ملت در مقایسه با سایر روش‌های واریز در سامانه سرمایه‌گذاری فراسود ملت از مزایای زیر برخوردار است:

☑️روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت در مقایسه با روش واریز از درگاه آنلاین >>> امکان کسب سود از لحظه ثبت درخواست را دارد.
☑️روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت در مقایسه با روش واریز از طریق بانک (با شناسه واریز)>>> امکان صدور آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک را دارد. 

💢دانلود راهنمای تصویری استفاده از روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت 💢

بیشتر بخوانید:
خدمت جدید فراسود ملت، سرویس خرید با تایید یا "واریز مستقیم از حساب بانک ملت"
افزایش سقف مبلغ سرمایه گذاری از طریق "واریز مستقیم از حساب بانک ملت" 


☎️دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری از طریق تماس با شماره ۱۶۷۸(از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۸ الی ۱۳)
🆔نظرات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) به آدرس: mellatib@ با ما درمیان بگذارید.