امکان اخذ ضمانت نامه های بانکی از طریق توثیق واحدهای سرمایه گذاری
تاريخ: 1402/08/20

امکان اخذ ضمانت نامه های بانکی از طریق توثیق واحدهای سرمایه گذاری

دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق های اوج ملت و اندوخته ملت می‌توانند به پشتوانه واحدهای سرمایه‌گذاری خود از بانک ملت، انواع ضمانت‌نامه‌های پیمانکاری (شرکت در مناقصه و مزایده، حسن انجام کار، پیش‌پرداخت و...) و غیر پیمانکاری (تعهد پرداخت، نظام وظیفه، دادگستری و ...) را دریافت نمایند.

 

ضمانت نامه بانکی، سندی است که ضامن (بانک) تضمین انجام تعهدات اشخاص حقیقی و حقوقی (مشتری یا مضمون عنه) را در مدت معینی برای موضوع خاص در قبال ذینفع (مضمون له) بعهده می‌گیرد.

انواع ضمانت‌نامه‌های ریالی قابل صدور توسط بانک ملت برای اشخاص حقیقی و حقوقی را از اینجا ببینید.

در راستای ارایه خدمات ارزنده و ویژه به سرمایه گذاران محترم در صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوج ملت و اندوخته ملت، امکان اخذ ضمانتنامه بانکی از طریق توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های مذکور از طریق شعب بانک ملت فراهم می‌باشد.
در همین راستا امکان اخذ گواهی تمکن مالی قابل ارائه به مراجع ذی‌صلاح (از جمله سفارتخانه‌ها و...) به‌صورت لاتین و با ارز مدنظر برای سرمایه‌گذاران صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت با مراجعه به شعب بانک ملت در سراسر کشور نیز فراهم شده است. 


سرمایه‌گذاران صندوق های با درآمد ثابت اوج ملت، ‌اندوخته ملت و آتیه ملت علاوه بر موارد بالا از مزایای ذیل نیز برخوردارند:


✳️دریافت سود تا ۲۳٫۵ روزشمار، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات؛
✳️برخورداری از نرخ سود حداکثری تا ۲۶٫۲ درصد موثر سالانه با فعالسازی «سرمایه گذاری مجدد سود تقسیمی» در سامانه فراسود ملت؛
✳️برخورداری از امکان «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» تا سقف ده میلیارد ریال در هر روز در هر یک از صندوق‌ها بدون مراجعه حضوری به شعب و در خارج از ساعات کاری بانک ها؛
✳️برخورداری از ضمانت نقدشوندگی بانک ملت؛
✳️نقدشوندگی بالا، پرداخت مبالغ سرمایه‌گذاری در همان‌روز ثبت درخواست ابطال (۴ نوبت پرداخت در روز)؛

📞  سوالات خود را از طریق شماره  1678  با ما درمیان بگذارید. 
🆔  برای اطلاع از آخرین اخبار در شبکه‌های اجتماعی  تلگرام  و  اینستاگرام  همراه باشید. 
🌐  دسترسی به سامانه سرمایه‌گذاری تامین سرمایه بانک ملت: فراسود ملت