بدون مراجعه به شعب و خارج از ساعات اداری تا 10 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کنید
تاريخ: 1402/08/08

بدون مراجعه به شعب و خارج از ساعات اداری تا 10 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کنید

در روزهای کاری و خارج از ساعات کاری بانک‌ها، بدون مراجعه به شعب، تا ۱۰ میلیارد ریال، در هر یک از صندوق‌های اوج‌ ملت، اندوخته‌ ملت و آتیه‌ ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» سرمایه‌گذاری کنید.

 

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت؛ سرمایه‌گذاران صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت از ۸ آبان ۱۴۰۲ می‌توانند روزانه از طریق «واریز مستقیم از حساب‌های بانک ملت» نسبت به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت اقدام کنند.در این روش، سرمایه‌گذار در هر روز به صورت آنلاین و بدون مراجعه به شعب امکان سرمایه‌گذاری تا سقف ۱۰ میلیارد ریال در هر یک از صندوق‌ها را خواهد داشت.

گفتنی است سرویس «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در راستای تسهیل در سرمایه‌گذاری و رضایت خاطر سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت راه‌اندازی گردیده تا سرمایه‌گذاران بتوانند با اطمینان خاطر، در حداقل زمان ممکن و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه و بدون مراجعه به شعب بانک ملت، از مسیری مطمئن در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت سرمایه‌گذاری نمایند.

سرمایه‌گذاران بدون مراجعه حضوری به شعب از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۲۳:۵۹ نیمه‌شب در روزهای کاری و خارج از ساعات کاری بانک‌ها، می‌توانند تا ۱۰ میلیارد ریال، در هر یک از صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت، نسبت به سرمایه‌گذاری وجوه خود اقدام کنند.
جهت استفاده از این سرویس می‌توانید بعد از فعال‌سازی گزینه «مدیریت بانکداری باز» در همراه بانک ملت خود، وارد سامانه فراسود ملت شده و پس از انتخاب صندوق مورد نظر (اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت) با انتخاب روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» تا سقف ۱۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نمایید.


از مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت عبارتند از:

✳️پرداخت سود اسمی روزشمار، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات؛
✳️ امکان کسب حداکثر بازدهی از طریق فعالسازی گزینه سرمایه‌گذاری مجدد سود تقسیمی؛ 
✳️نقدشوندگی بالا از طریق پرداخت مبالغ سرمایه‌گذاری در همان‌روز ثبت درخواست ابطال (۴ نوبت پرداخت در روز)؛
✳️امکان اخذ گواهی تمکن مالی به‌صورت لاتین، با ارز مدنظر و با قابلیت ارائه به مراجع ذی‌صلاح؛
✳️برخورداری از ضمانت نقدشوندگی بانک ملت؛
✳️امکان توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها جهت دریافت ضمانت‌نامه و تسهیلات بانکی؛


صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت با نرخ سود 23٫34٪ اسمی (معادل 26 درصد موثر سالانه) و صندوق‌های آتیه ملت و اندوخته ملت با نرخ سود 23٫5٪ اسمی (معادل 26٫2 درصد موثر سالانه) در مهرماه 1402 به سرمایه‌گذاران خود سود پرداخت کرد.

 📚بیشتر بخوانید:

دانلود راهنمای تصویری «واریز مستقیم از حساب بانک ملت»

مقایسه انواع روش‌های واریز در فراسود ملت

 


☎️نیاز به راهنمایی دارید؟ با شماره 1678 تماس بگیرید.
🆔 جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات به ما در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بپیوندید.
🌱 فراسود ملت، فراتر از سود farasood.ir

 

شرایط سرویس بانکداری باز یا همان واریز مستقیم از حساب بانک ملت، با تغییراتی روبه‌رو بوده است. لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص به این لینک مراجعه فرمایید.