آرشیو اخبار

معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه بانک ملت مطرح کرد: تامین سرمایه ها و تحلیل های غیر مستند

علی عالی زاده معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه بانک ملت گفت: 

همان‌طوری که انتظار می‌رفت، با پذیرش و عرضه سهام شرکت تامین سرمایه امید، صنعت تامین سرمایه برای مدتی در کانون توجه تحلیلگران بازار سرمایه قرار گرفت. در این بین تحلیل‌های متنوعی از سوی تحلیلگران در خصوص وضعیت و چشم‌انداز صنعت و عملکرد شرکت مزبور ارائه شد که گاه تفاوت‌های چشمگیری را به نمایش می‌گذارد. به نظر می‌رسد این پراکندگی در دیدگاه‌ها، ریشه در ناآشنایی فعالان بازار سرمایه با این صنعت تازه‌وارد دارد.

404 جزئیات بیشتر ...
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در گفتگوبا هفته نامه سهامدار مطرح کرد: جایگاه نظام تامین در لایحه بودجه 1397 کل کشور

مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در گفتگوبا هفته نامه سهامدار مطرح کرد: جایگاه نظام تامین در لایحه بودجه 1397 کل کشور

مدیرعامل تأمین سرمایه بانک ملت با بیان اینکه جایگاه نظام تأمین مالی در لایحه بودجه سال 1397 کل کشور ارتقاء پیدا کرده است، افزود افزایش حجم بازار بدهی در لایحه بودجه 1397، نشان از توجه ویژه دولت به نظام تامین مالی کشور است.

455 جزئیات بیشتر ...

افزایش سرمایۀ تأمین سرمایه بانک ملت تصویب شد

مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه بانک ملت، با تشریح برخی حوزه‌های فعالیت جدید شرکت، از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور توسعه فعالیت‌های موجود و ورود به حوزه‌های فعالیت جدید هم‌زمان با تحولات صنعت تأمین سرمایه خبر داد.

 
803 جزئیات بیشتر ...

ثبت رکورد جدید با انتشار بزرگ‌ترین صکوک غیردولتی بازار سرمایه

به گفته سرپرست شرکت تأمین سرمایه بانک ملت، شرکت ایران‌خودرو، تأمین مالی از طریق انتشار صکوک مرابحه را با توجه به دوره بازپرداخت بلندمدت آن و امکان تأمین مالی با مبالغ بالاتر در مقایسه با سایر منابع تأمین مالی، در دستور کار خود قرار داده است؛ با انتشار این اوراق به مبلغ هفت هزار میلیارد ریال، رکورد جدیدی در حجم تأمین مالی بخش غیردولتی در بازار سرمایه به ثبت خواهد رسید.

563 جزئیات بیشتر ...
12345678910انتها
دی ان ان