اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
  • آموزش سرمایه‌گذاری
  • گزارش صنعت بانکداری
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
آموزش سرمایه‌گذاری-۵ دلیل سرمایه‌گذاری برای فرزندان
1402/05/22
بیایید بپذیریم که هیچ یک از ما برای همیشه جوان نخواهیم بود. ما می‌توانیم آرزو کنیم که برای همیشه، قدرتمند در کنار فرزندانمان بمانیم، اما پیری اجتناب‌ناپذیر است. وقتی وارد سن میانسالی می‌شویم چگونه می‌توانیم نسبت به آینده فرزندانمان بی‌تفاوت باشیم؟ چطور می‌توانیم اجازه دهیم آنها به تنهایی با مسائل زندگی دست و پنجه نرم کنند؟ این واقعیت تلخ، انگیزه‌‎ای است که کمک می‌کند که از امروز برای آینده مالی آنها دست به کار شویم و با سرمایه‌گذاری، بخشی از موضوعات پیش روی آنان را به حداقل برسانیم.
آموزش سرمایه‌گذاری-سرمایه گذاری برای فرزندان از طریق فراسود ملت
1402/05/21
بعد از تصمیم به سرمایه‌گذاری برای فرزندان، به سادگی می‌توانید با برخورداری از سه شرط (داشتن حساب بانکی ویژه فرزند، سجامی شدن والدین و فرزندان و ورود به سامانه فراسود ملت) اقدام به سرمایه‌گذاری برای آنان نمایید. رویاهای فرزندان شما، رویاهای شما هستند، با سرمایه‌گذاری برای آنها میتوانید چیزی بیشتر از عشق به آنها هدیه دهید.
تامین مالی-تامین مالی موفق 40 هزار میلیارد ریالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان
1402/05/20
انتشار ۴۰.۰۰۰ میلیارد ریال اوراق صکوک اجاره برای تامین مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان روز یکشنبه 22 مردادماه توسط کنسرسیومی با مدیریت تامین سرمایه بانک ملت با موفقیت به انجام رسید.
گزارش صنعت بانکداری-گزارش صنعت بانکداری تیر ماه ۱۴۰۲
1402/05/18
در گزارش ماهانه صنعت بانکداری تیرماه ۱۴۰۲ مشابه گزارش صنعت بانکداری طی ماه‌های گذشته، به بررسی متغیرهای کلان اقتصادی و بررسی اجمالی صنعت بانکداری خواهیم پرداخت.جهت دسترسی به محتوای کامل گزارش صنعت بانکداری این ماه می‌توانید فایل کامل آن را از طریق لینک انتهای صفحه دانلود نمایید.
صندوق‌ها-فعال شدن بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سامانه فراسود ملت
1402/05/17
هم‌اکنون بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سراسر کشور برای ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران صندوق‌های با درآمد ثابت، فعال شده‌اند و سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با مراجعه به شعبه مورد نظر خود، به سادگی اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه‌ملت و اندوخته‌ملت نموده و از مزایای سرمایه‌گذاری نظیر دریافت سود ۲۵.۶درصد موثر سالیانه، روزشمار و بدون نرخ‌ شکست بهره‌مند شوند.
سهام-ادامه رشد درآمدی « تملت» در تیرماه
1402/05/07
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره6 ماهه منتهی به تیرماه 1402 بیش از 8,139 میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 113 درصدی را تجربه کرده است.
جشنواره فراسود ملت-همزمان با استقبال کم‌نظیر از سرمایه‌گذاری؛ قرعه‌کشی «جشنواره فراسودملت» به ایستگاه دوم رسید
1402/05/04
مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم، یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس دیگر، برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
صندوق‌ها-کسب سود از سود با امکان «سرمایه‌گذاری مجدد» در فراسود ملت
1402/04/28
در حال حاضر همه کاربران سامانه فراسود ملتاز امکان فعال‌سازی گزینه «سرمایه‌گذاری مجددسود تقسیمی» و در نتیجه دریافت نرخ سود ۲۶٬۲ درصدی موثر سالانه، برخوردار هستند.
گزارش صنعت بانکداری-گزارش صنعت بانکداری خرداد ماه ۱۴۰۲
1402/04/21
در گزارش ماهانه صنعت بانکداری خرداد ماه ۱۴۰۲ نیز مشابه گزارش صنعت بانکداری فرودین ماه و اردیبهشت ماه 1402، به بررسی متغیرهای کلان اقتصادی و بررسی اجمالی صنعت بانکداری خواهیم پرداخت.جهت دسترسی به محتوای کامل گزارش صنعت بانکداری این ماه می‌توانید فایل کامل آن را از طریق لینک انتهای صفحه دانلود نمایید.
آموزش سرمایه‌گذاری-روش های واریز در سامانه فراسود ملت را بیشتر بشناسید.
1402/04/18
به‌منظور واریز به حساب صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در حال حاضر روش‌های واریز از طریق کارت بانکی آنلاین، واریز حضوری از شعب بانک ملت (با شناسه واریز) و روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت در سامانه فراسود ملت دسترس سرمایه‌گذاران می‌باشد. در ادامه به توضیح شرایط استفاده، مزایا و مقایسه هرکدام از آنها خواهیم پرداخت.