اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
  • آموزش سرمایه‌گذاری
  • گزارش صنعت بانکداری
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
صندوق‌ها-افزایش سقف مبلغ سرمایه‌ گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌ های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"
1402/06/26
پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان در هر روز افزایش یافته است.
صندوق‌ها-با حداقل سرمایه‌گذاری اوج بگیرید
1402/06/25
به اطلاع می‌رساند امکان سرمایه‌گذاری در صندوق اوج ملت، به عنوان نقدشونده‌ترین و معتبرترین صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کشور، فقط با ۱۰۲ هزار تومان (معادل یک واحد سرمایه گذاری) فراهم ‌شد.
صندوق‌ها-تغییر ساعات کاری صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری بادرآمد ثابت‌ اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت - شهریور 1402
1402/06/19
همزمان با تغییر ساعت کار بانک‌ها در سراسر کشور، ساعت پرداخت مبالغ حاصل از ابطال در صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت یعنی اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت نیز تغییر یافت. صندوق سرمایه‌گذاری اوج مـلـت با فعالیت در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و پرداخت مبالغ حاصل از ابطال طی 4 نوبت در روز، هم‌چنان در صدرِ نقدشونده‌ترین صندوق‌های بادرآمد ثابت کشور می‌باشد.
گزارش صنعت بانکداری-گزارش صنعت بانکداری مرداد ماه ۱۴۰۲
1402/06/14
در گزارش ماهانه صنعت بانکداری مردادماه ۱۴۰۲ مشابه گزارش صنعت بانکداری طی ماه‌های گذشته، به بررسی متغیرهای کلان اقتصادی و بررسی اجمالی صنعت بانکداری خواهیم پرداخت.جهت دسترسی به محتوای کامل گزارش صنعت بانکداری مرداد ماه می‌توانید فایل کامل آن را از طریق لینک انتهای صفحه دانلود نمایید.
جشنواره فراسود ملت-سومین برنده خوش‌شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
1402/06/07
مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله نیز برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
سهام-‌ گزارش درآمدی تملت در مرداد ماه ۱۴۰۲
1402/06/06
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره ۷ ماهه منتهی به مرداد ماه ۱۴۰۲ بیش از ۱۰,۰۲۹ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۱۱۷ درصدی را تجربه کرده است.
صندوق‌ها-امکان اخذ «گواهی تمکن مالی» معتبر  توسط سرمایه‌گذاران صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت
1402/06/05
از امروز در کلیه شعب بانک ملت امکان اخذ «گواهی تمکن مالی» معتبر بر روی سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت با قابلیت ارائه به مراجع ذی‌صلاح، به صورت لاتین و با ارز مد نظر فراهم‌ شده‌ است.
تامین مالی-تامین مالی موفق "شرکت کارنو تجارت یاسین"
1402/05/24
انتشار 1٬650 میلیارد ریال اوراق مرابحه برای تامین مالی شرکت کارنو تجارت یاسین (سهامی خاص) روز سه‌شنبه 24 مردادماه با مشارکت تامین سرمایه بانک ملت صورت گرفت و با موفقیت به پایان رسید.
صندوق‌ها-اوج ملت، نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور
1402/05/24
با افزایش روزهای کاری «صندوق سرمایه‌‌گذاری اوج ملت» از شـنبه تا پـنج‌شـنبه و با توجه به تسویه ۴ نوبت در روز مبالغ حاصل از ابطال این صندوق طی روزهای نامبرده،صندوق اوج ملت به عنوان نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت در کشور در سامانه فراسود ملت دسترس سرمایه‌گذاران محترم قرار گرفت.
آموزش سرمایه‌گذاری-شروع سرمایه‌گذاری برای فرزندان
1402/05/22
کسب درآمد و ایجاد امنیت مالی برای تحقق رویاهای فرزندان، آرزوی هر پدر و مادری است.شروعسرمایه‌گذاری در دوران کودکی می‌تواند شانس موفقیت مالی آنها را در بزرگسالی را افزایش دهد. در ادامه توصیه‌هایی برای شروع سرمایه‌گذاری و مزایای سرمایه‌گذاری برای آنها آشنا خواهیم شد.