تغییر ساعات کاری صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری بادرآمد ثابت‌ اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت - شهریور 1402
تاريخ: 1402/06/19

تغییر ساعات کاری صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری بادرآمد ثابت‌ اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت - شهریور 1402

همزمان با تغییر ساعت کار بانک‌ها در سراسر کشور، ساعت پرداخت مبالغ حاصل از ابطال در صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت یعنی اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت نیز تغییر یافت. صندوق سرمایه‌گذاری اوج مـلـت با فعالیت در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و پرداخت مبالغ حاصل از ابطال طی 4 نوبت در روز، هم‌چنان در صدرِ نقدشونده‌ترین صندوق‌های بادرآمد ثابت کشور می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت با اعلام ساعات کاری جدید بانک‌ها از 15 شهریور ماه، تغییرات زمان‌بندی پرداخت مبالغ حاصل از ابطال در صندوق اوج ملت، نقدشونده‌ترین و معتبرترین صندوق‌‌‌‌ سرمایه‌‌‌‌گذاری با درآمد ثابت کشور و هم‌چنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری اندوخته ملت و آتیه ملت، به شرح ذیل اعلام شد:

 

 

 

اعلام ساعات کاری جدید و "اوج ملت" هم چنان در صدرِ نقدشونده‌ترین صندوق‌های بادرآمد ثابت در کشور 

با توجه به روزهای کاری (شنبه تا پنج شنبه) و هم چنین با توجه به تعدد پرداخت مبالغ حاصل از ابطال (۴ نوبت در روز)، صندوق سرمایه‌گذاری اوج مـلـت هم‌چنان صدرنشینِ نقدشوندگیِ صندوق‌های با درآمد ثابت کشور بوده و با دارا بودن ضامن نقدشوندگی بانک ملت از معتبرترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز به شمار می‌رود.
علاوه بر برخورداری از مزیت نقدشوندگی بالا، از امکانات و مزایای جدید دیگر سرمایه‌گذاری در صندوق اوج ملت نیز به تازگی رونمایی شده است. از جمله این مزایا می‌توان به ارائه گواهی تمکن قابل ارائه به مراجع ذی‌صلاح به صورت لاتین و به ارز مدنظر اشاره نمود. هم‌چنین امکان صدور واحدهای سرمایه‌گذاری با حداقل مبالغ سرمایه‌گذاری (حدودا ۱۰۰ هزار تومان) و کسب سود از سود با فعال‌سازی گزینه "سرمایه‌گذاری مجدد سود تقسیمی" در سامانه فراسودملت از دیگر مزایای ایجاد شده برای این صندوق جهت ایجاد رضایت خاطر هرچه بیشتر سرمایه‌گذاران محترم می‌باشد. 
افزایش سقف واریز از حساب بانک ملت بصورت آنلاین (تا 5،000 میلیون ریال) و هم‌چنین صدور اتوماتیک واحدهای سرمایه‌گذار به نام سرمایه‌گذار در صورت واریز به شماره شبای صندوق‌ نیز در دستور کار قرار دارد که به زودی خبرهای مربوطه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🌱برای شروع سرمایه‌گذاری آماده‌اید؟ از طریق لینک اقدام کنید www.farasood.ir
🆔جهت اطلاع از آخرین اخبار ما را در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.  
☎️ نیاز به مشاوره سرمایه‌گذاری دارید؟ از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۰۰ الی 16:30 و پنجشنبه ها ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰، با شماره ۱۶۷۸تماس بگیرید.