سومین برنده خوش‌شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
تاريخ: 1402/06/07

سومین برنده خوش‌شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد

مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله نیز برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، "جشنواره فراسود ملت" از یکم اردیبهشت آغاز شد و تا پایان بهمن‎‌ماه ادامه خواهد داشت که در هر ماه به قید قرعه، یک برنده اعلام خواهد شد. این جوایز در حالی به برندگان در پایان هر ماه اعطا می‌شود که استقبال از این جشنواره و سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها در نوع خود کم نظیر بوده است.
گفتنی است قرعه‌کشی مرحله سوم بین سرمایه‌گذارانی انجام شد که در بازه زمانی 01/ اردیبهشت/1402 تا 31/مرداد/1402 از طریق سامانه فراسود ملت در صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت یا آتیه ملت حداقل 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کرده و از زمان سرمایه‌گذاری‌شان حداقل 30 روز گذشته باشد.
بنابراین گزارش شیوه‌های سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت متنوع است و می‌توان از طریق سامانه فراسود ملت به صورت غیر حضوری و مراجعه به شعب به طور حضوری سرمایه‌گذاری سودآوری داشته باشند.
نکته قابل توجه این است که اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانند با وارد شدن به صفحه فراسود ملت از طریق سایت باشگاه مشتریان، در ازای هر ده میلیون تومان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه ملت یا اندوخته ملت، از شانس برنده‌ شدن یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" در قرعه‌کشی‌های ماهانه‌ برخوردار شوند.
لازم به ذکر است که هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی علاقه‌مندان با صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت است تا سرمایه‌گذاران را از سود 25.6 درصد موثر (23 درصد اسمی) سالانه به صورت روزشمار و بدون نرخ شکست آگاه نماید. 
همچنین ضامن نقدشوندگی صندوق‌های مذکور «بانک ملت» بوده و سود این سرمایه‌گذاری نیز معاف از مالیات است.
شما می‌تواند ویدئوی گفت و گو با برنده قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره فراسود ملت را در زیر ملاحظه فرمایید.

 

 ☎️جهت دریافت مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری با شماره 1678 تماس حاصل فرمایید. 
🆔برای آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات به شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بپیوندید.
🌱سرمایه‌گذاری در معتبرترین و نقدشونده‌‌ترین صندوق‌های بادرآمد ثابت در کشور از طریق سامانه فراسود ملت؛ فراسود ملت، فراتر از سود www.farasood.ir