سرمایه‌گذاری در افق ملت؛ «بازدهی» همراه با «ارزندگی»
تاريخ: 1402/10/04

سرمایه‌گذاری در افق ملت؛ «بازدهی» همراه با «ارزندگی»

برای افرادی که ظرفیت پذیرش ریسک در بازارهای مالی را دارند و می‌خواهند از سود خوبی در سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند، سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله در بورس «افق ملت» گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت به گونه‌ای طراحی شده است که برای سرمایه‌گذاری افرادی که به سود و ریسک بیشتر تمایل دارند، مناسب باشد.  
برای افرادی که ظرفیت پذیرش ریسک در بازارهای مالی را دارند و می‌خواهند از سود خوبی در سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند، سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله در بورس «افق ملت» گزینه مناسبی به شمار می‌رود.
در توضیح بیشتر، صندوق افق ملت بر خلاف صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، آتیه ملت و اندوخته ملت که بازدهی موثر بدون ریسک حدود 26.82 درصدی را محقق می‌سازند، دارای بازدهی متغیر بوده و معمولاً با نوسان‌های بازار سرمایه، در نوسان می‌باشد. نکات قابل توجه در هنگام تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در صندوق افق ملت عبارتند از: 

🔶عملکرد درخشان صندوق سرمایه‌گذاری در سهام «افق ملت»، تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت، با ایجاد بازدهی رقابتی، پایدار و همواره فراتر از بازدهی شاخص کل بورس برای سرمایه‌گذاران؛
🔶صندوق افق ملت با توجه به نسبت قیمت معامله به ارزش خالص دارایی‌ها(P/NAV) جزو پنج صندوق برتر سهامی بازار سرمایه به لحاظ ارزندگی است.
🔶صندوق سرمایه گذاری افق ملت به واسطه بازارگردانی فعال از نقدشوندگی بالای واحدهای سرمایه‌گذاری برخوردار است. 
🔶برای افرادی که ظرفیت پذیرش ریسک در بازارهای مالی را دارند و می‌خواهند از سود خوبی در سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند، سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله در بورس «افق ملت» گزینه مناسبی به شمار می‌رود.


صندوق‌های سهامی چه ویژگی هایی دارند؟

تفاوت اصلی صندوق‌های سهامی با صندوق‌های  با درآمد ثابت، در میزان بازدهی و ریسک است. لازم به ذکر است که برای سرمایه‌گذارانی که از پذیرش ریسک‌ حداقلی برای سرمایه‌گذاری خود برخوردار هستند، «صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت» گزینه بهتری به شمار می‌رود.
اما برای افرادی که تمایل به دریافت سود بالاتر در کنار پذیرش ریسک بیشتر دارند، صندوق «افق ملت» گزینه مناسبی است. صندوق‌های سهامی در تلاش هستند تا با سرمایه‌گذاری در سبد متنوعی از سهام و دارایی‌های مالی ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش دهند. صندوق افق ملت توسط مدیرانی متخصص و حرفه‌ای در بازار سهام مدیریت می‌شود که این ویژگی‌ها می‌توانند صندوق سهامی افق ملت را به گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذارانی تبدیل کند که خواهان تنوع‌بخشی به دارایی‌های سرمایه‌گذاری خود و بهره‌برداری از متخصصان با تجربه در بازارهای مالی هستند.

 

📞  سوالات خود را از طریق شماره  1678  با ما درمیان بگذارید. 
🆔  برای اطلاع از آخرین اخبار در شبکه‌های اجتماعی  تلگرام  و  اینستاگرام  همراه باشید. 
🌐  دسترسی به سامانه سرمایه‌گذاری تامین سرمایه بانک ملت: فراسود ملت  farasood.ir