ملاک‌های امتیازآور برای سرمایه‌گذاران در جشنواره فراسود ملت
تاريخ: 1402/03/02
ملاک‌های امتیازآور برای سرمایه‌گذاران در جشنواره فراسود ملت
سرمایه‌گذاران علاوه بر کسب مزایای سرمایه‌گذاری (شامل کسب سود ماهیانه 23درصد، معادل 25.6 درصد موثر سالیانه و بدون نرخ شکست و معاف از مالیات)، می‌توانند به قید قرعه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند

"جشنواره فراسود ملت" با در نظر گرفتن طیف متنوع سلایق و ترجیحات سرمایه‌گذاران، ملاک‌های امتیازآور متفاوتی را در این جشنواره، منظور نموده است. این ملاک‌ها براساس مکانیزم قرعه‌کشی در جشنواره که مبتنی برامتیاز بیشتر، شانس برنده‌شدن بالاتر است؛ شانس بهره‌مندی افراد از جوایز قرعه‌کشی ( هر ماه یک دستگاه سرفیس پرو می باشد) را بالا خواهد برد. 
ملاک‌هایی که به موجب آن سرمایه‌گذاران علاوه بر کسب مزایای سرمایه‌گذاری (شامل کسب سود ماهیانه 23درصد، معادل 25.6 درصد موثر سالیانه و بدون نرخ شکست و معاف از مالیات)، می‌توانند به قید قرعه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند در ادامه مطرح شده است.
نکته قابل توجه برای کسب امتیاز درهریک از شاخص‌های ارائه شده، منوط به حداقل 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری در ازای سی روز می‌باشد.   

شاخص‌های امتیازآور جشنواره فراسودملت:

  • سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در فراسودملت با مراجعه حضوری به شعب بانک ملت: صــــد امتیاز
  • سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در فراسودملت از طریق اپلیکیشن بانک پلاس: صـــــد و ده امتیاز
  • اشتراک‌گذاری لینک دعوت اختصاصی شما در سامانه فراسود ملت با دوستانتان: ده امتیاز 
  • نصب اپلیکیشن بانک پلاس و ثبت نام در سامانه فراسود ملت: یـک امتیاز

دعوت از دوستان و کسب ده امتیاز ویژه در جشنواره فراسود ملت

جشنواره فراسودملت فرصتی فراهم نموده که افراد علاقمند به سرمایه‌گذاری با ریسک حداقلی و ایمن بتوانند در بستر فراسود ملت اقدام به سرمایه‌‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت(اوج ملت، اندوخته ملت، آتیه‌ملت) نموده و در عین دریافت سود ماهانه از سایر مزایای آن نظیر امکان سرمایه‌گذاری مجدد سود سرمایه‌گذاری، امکان خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، امکان وثیقه نمودن واحدهای سرمایه‌گذاری خود جهت دریافت وام و ... برخوردار شوند. 
در فرصت ایجاد شده شما نیز می‌توانید به دوستان و افراد ارزشمند زندگی‌تان سامانه فراسود ملت را معرفی نمایید و بدین ترتیب آنها را نیز از کسب منافع بلند مدت و ارزشمند سرمایه‌گذاری بی¬نصیب نگذارید. برای این منظور به روش زیر عمل کنید:
• ورود به فراسو دملت؛
• انتخاب گزینه "دعوت از دوستان" از منوی سمت راست صفحه؛
• اشتراک‌گذاری لینک اختصاصی ایجاد شده با دوستانتان در شبکه‌های اجتماعی یا از طریق پیامک یا ایمیل.

برای دریافت راهنمایی جهت کسب امتیاز از جشنواره (با روش دعوت از دوستان) ویدئوی زیر را مشاهده کنید: