برندگان آخرین قرعه‌کشی سال 1401 "جشنواره فراسودملت در بانک‌پلاس" معرفی شدند
تاريخ: 1401/12/28
برندگان آخرین قرعه‌کشی سال 1401 "جشنواره فراسودملت در بانک‌پلاس" معرفی شدند
اختتامیه "جشنواره فراسودملت در بانک‌پلاس" در 27‌ اسفندماه برگزار شد. در مراسم قرعه‌کشی هفته سوم جشنواره، 9 نفر به قید قرعه انتخاب و از جوایز یکصد میلیون ریالی بهره‌مند شدند.

 

 

به گزارش روابط‌عمومی تامین سرمایه بانک ملت "جشنواره فراسود ملت در بانک پلاس" به مدت سه هفته اجرا شد که با استقبال کم‌نظیر مردم و سرمایه‌گذاران روبرو شد. در این جشنواره بالغ بر 167٫000 نفر اپلیکیشن بانک پلاس را نصب و از این تعداد 1٫542 نفر از طریق سامانه فراسودملت اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تحت مدیریت شرکت تامین سرمایه بانک ملت نمودند از این تعداد شرکت‌کننده، در طول جشنواره هجـده برنده از جوایزی مجموعاً به ارزش یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال بهره‌مند شدند.

گفتنی است این جشنواره با هدف ارایه خدمات سرمایه‌گذاری از طریق یک اپلیکیشن نوین بانکی و با همراهی سرمایه‌گذاران از سراسر ایران برگزار گردید.


معرفی یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه با کمترین میزان ریسک در جشنواره فراسودملت؛

در "جشنواره فراسودملت در بانک پلاس" ضمن دعوت از تمامی افراد علاقه‌مند به شروع سفر سرمایه‌گذاری، یک روش سرمایه‌گذاری، سریع، آسان، هوشمندانه و با کمترین میزان ریسک به سرمایه‌گذاران معرفی گردید. 
این سرمایه‌گذاری از طریق صدور واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری بادرآمدثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت، مشتمل بر اوج‌ملت، اندوخته‌ملت و آتیه‌ملت محقق خواهد شد. سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها دارای سود روزشمار 22٬5% درصد سالیانه، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات می‌باشد.

 

دلایل جذابیت سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت

دلایل متعددی وجود دارد که این سرمایه‌گذاری را جذاب می‌کند. چنانکه سرمایه‌گذاران و شرکت‌کنندگان در جشنواره فراسود ملت نیز از تجربیات خود در این زمینه سخن گفته‌اند؛ برخی از این دلایل عبارتند از:

1- بازنشستگی: همه ما در میانسالی و بعد از بازنشستگی، نیاز به یک زندگی آرام و به دور از دغدغه‌های مالی داریم. سرمایه‌گذاری بخشی از درآمدهای دوران جوانی، تضمین‌کننده بهره‌بردن از استانداردهای مناسب زندگی در دوران بازنشستگی است. بازنشستگی زمان مناسبی برای  تحمل ریسک ‌و از دست دادن سرمایه نیست. شما سال‌های زیادی را کار کرده‌اید و حالا نوبت آن است بدون کمترین دغدغه از عواید آن بهره‌مند شوید. در این صورت صندوق‌های با درآمد ثابت با ارائه سود روزشمار و با ضامن نقدشوندگی مطمئن از بهترین گزینه‌ها برای این دوران به شمار خواهند رفت. مهم‌ترین توصیه برای افراد نزدیک به دوران میانسالی این است که "همین حالا شروع کنید". با برنامه‌ریزی درست می‌توانید از بازنشستگی خود لذت ببرید جادوی "سرمایه‌گذاری مجدد" و بهترین راه برای کسب سود از سود را امتحان کنید. 

2- سفر: جمله معروفی وجود دارد که می‌گوید سرمایه‌گذاری برای سفر، سرمایه‌گذاری برای خود است. در این صورت اگر می‌خواهید برای برای "ساختن خود" و رفتن به یک سفر درست حسابی آماده شوید شروع به سرمایه‌گذاری کنید. صندوق سرمایه‌گذاری بادرآمدثابت یک گزینه ساده برای پس‌انداز و تامین منابع مالی سفر است. 

3- فرزندان: تضمین آینده مالی فرزندان همیشه دغدغه والدین بوده است. وقتی نوبت به بچه‌ها می‌رسد روشی از سرمایه‌گذاری که هم رشد می‌کند، هم از امنیت لازم برخودار است و هم می‌تواند یادگیری زودهنگام در مورد پس‌انداز و روی پای خود ایستادن را برای آنها به همراه داشته باشد، مطرح می‌شود. چه چیزی بهتر از صندوق سرمایه‌گذاری؟ آرام و منطقی رشد را تجربه می‌کنند، یاد می‌گیرند و برای انتخاب‌های سرمایه‌گذاری پر ریسک‌تر در سایر بازارها اعم از بازار بورس آماده می‌شوند. فرزندان خیلی زود بزرگ می‌شوند. شاید از این طریق بتوانید مقدمات انتخاب مسیر آینده شغلی و خانوادگی آنها را رقم بزنید.
درو کردن سود در فرداها، نتیجه کاشت بذر سرمایه‌گذاری امروز است. 

در آستانه سال جدید، در این جشنواره فرصتی فراهم شد که علاقه‌‌مندان بتوانند بذر سرمایه‌گذاری را کاشته و در آینده از ثمرات آن بهره‌مند شوند. اگر هنوز بذر سرمایه‌گذاری خود را نکاشته‌اید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفر سرمایه‌گذاری خود را در فراسودملت آغاز کنید.