پنجمین برنده قرعه کشی جشنواره فراسود ملت
پنجمین برنده خوش شانس جشنواره فراسود ملت از استان «خراسان جنوبی»
تاريخ: 1402/08/14

پنجمین برنده خوش شانس جشنواره فراسود ملت از استان «خراسان جنوبی»

مراسم پنجمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.

 پنجمین برنده جشنواره فراسود ملت

 

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، «جشنواره فراسود ملت» از یکم اردیبهشت‌ماه 1402 آغاز و تا پایان بهمن‎‌ماه ادامه خواهد داشت. در این جشنواره هر ماه به قید قرعه، یک برنده اعلام خواهد شد. این جوایز در حالی به برندگان در پایان هر ماه اعطا می‌شود که استقبال از این جشنواره و سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها در نوع خود کم نظیر بوده است؛ به طوریکه از ابتدای اردیبهشت‌ماه سال جاری تاکنون (۳۰ مهر ۱۴۰۲) ۳۵ هزار و ۱۵۶ نفر در این جشنواره شرکت 1 میلیون و 120 هزار نفر نیز طی جشنواره اقدام به نصب اپلیکیشن مگابانک نموده‌اند.  

گفتنی است طی این مدت سرمایه‌گذاران از امکان سرمایه‌گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌های بانک ملت به حساب هر یک از صندوق‌ها تا 10 میلیارد ریال در هر روز بهره‌مند شده‌اند. به این معنا که سرمایه‌گذاران صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت از ۸ آبان ۱۴۰۲ می‌توانند روزانه تا سقف ۱۰ میلیارد ریال با انتخاب گزینه «واریز مستقیم از حساب‌ بانک ملت» به صورت آنلاین و بدون مراجعه به شعب نسبت به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت اقدام کنند. 

شرایط شرکت در قرعه کشی جشنواره فراسود ملت 

گفتنی است قرعه‌کشی مرحله پنجم بین سرمایه‌گذارانی انجام شد که در بازه زمانی ۰۱/ اردیبهشت/۱۴۰۲ تا 30/مهر/۱۴۰۲ از طریق سامانه فراسود ملت در صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت یا آتیه ملت حداقل ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری کرده و از زمان سرمایه‌گذاری‌شان حداقل ۳۰ روز گذشته باشد.
بنابراین گزارش شیوه‌های سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت متنوع است و سرمایه‌گذاران می‌توانند بصورت آنلاین از طریق سامانه فراسود ملت و یا بصورت حضوری با مراجعه به شعب بانک ملت، سرمایه‌گذاری سودآوری داشته باشند.
نکته قابل توجه این است که اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانند با وارد شدن به صفحه فراسود ملت از طریق سایت باشگاه مشتریان، در ازای هر ده میلیون تومان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه ملت یا اندوخته ملت، از شانس برنده‌ شدن یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" در قرعه‌کشی‌های ماهانه‌ برخوردار شوند.


هدف از برگزاری جشنواره فراسود ملت


لازم به ذکر است که هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی علاقه‌مندان با صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت است تا سرمایه‌گذاران را از سود 26.2 درصد موثر (23.5 درصد اسمی) سالانه به صورت روزشمار و بدون نرخ شکست آگاه نماید. 
همچنین ضامن نقدشوندگی صندوق‌های مذکور «بانک ملت» بوده و سود این سرمایه‌گذاری نیز معاف از مالیات است.
 

 

☎️نیاز به راهنمایی دارید؟ با شماره 1678 تماس بگیرید.
🆔 جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات به ما در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بپیوندید.
🌱 فراسود ملت، فراتر از سود farasood.ir