سریع‌ تر نقد شوید
تاريخ: 1402/08/06

سریع‌ تر نقد شوید

با ثبت حساب بانک ملت خود در سامانه سجام، می‌توانید علاوه بر سرعت بالا در دریافت سودهای سرمایه‌گذاری، مبالغ حاصل از ابطال خود را نیز به سرعت دریافت کنید. در ادامه راهنمای ویدیویی تغییر شماره حساب در سامانه سجام، قابل مشاهده می‌باشد.

با تغییر حساب ثبت شده در سامانه سجام به حسابتان نزد بانک ملت، می‌توانید مبالغ سرمایه‌گذاری شده در سامانه فراسود ملت را سریع‌تر نقد کنید.


سرمایه‌گذاران محترم با ثبت "حساب بانک ملت" خود در سامانه سجام و سپس "بروزرسانی اطلاعات از سجام" در سامانه فراسود ملت، می‌توانند از پرداخت مبالغ حاصل از ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های اوج ملت، ‌اندوخته ملت و آتیه ملت، طبق ساعت‌های اعلامی و طی ۴ نوبت در روز بهره‌مند گردند. در غیر این صورت پرداختی‌ها مشمول چرخه پرداخت بین بانکی گردیده و ممکن است در زمانی متفاوت از زمان‌های اعلامی صورت شود.

سرعت‌بخشی دریافت مبالغ حاصل از ابطال در سامانه فراسود ملت با جایگزینی شماره حساب بانک ملت در سامانه سجام 

صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوج ملت، آتیه ملت و اندوخته ملت با برخورداری از نقدشوندگی بالا  و هم‌چنین ضمانت نقدشوندگی بانک ملت در سامانه فراسود ملت در دسترس سرمایه‌‌گذاران محترم قرار دارد. در حال حاضر نقدشونده‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری بادرآمد ثابت کشور صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت بوده و با پرداخت مبالغ حاصل از ابطال طی ۴ نوبت در روز در روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه، آسودگی خاطر را برای سرمایه‌گذاران فراهم آورده است. پرداخت مبالغ حاصل از ابطال در صندوق‌های مذکور مطابق با جداول زمان‌بندی ذیل صورت می‌پذیرد:


پرداخت مبالغ حاصل از ابطال صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت 

                                                                     

 

 پرداخت مبالغ حاصل از ابطال صندوق‌های سرمایه‌گذاری آتیه ملت و اندوخته ملت

 

 

نکته مهم و قابل توجه این است که مواعد پرداخت جداول فوق، برای دارندگان حساب‌های بانک ملت صدق می‌کند و در صورتی که سرمایه‌گذاران محترم حساب ثبت شده در سامانه سجام خود را در سایر بانک‌ها درنظر گرفته‌ باشند، پرداختی‌ها مشمول چرخه پرداخت بین بانکی قرار گرفته و زمان آن می‌تواند متفاوت از مواعد ذکر شده باشد بنابراین به سرمایه‌گذارانی که متمایل به دریافت مبالغ حاصل از ابطال طبق مواعد اعلامی هستند، پیشنهاد می‌گردد نسبت به جایگزینی شماره حساب بانک ملت خود در سامانه سجام اقدام نمایند. 

نحوه جایگزینی شماره حساب بانک ملت در سامانه سجام 

  1. ورود به سامانه سجام به آدرس sejam.ir
  2. وارد شدن به قسمت "ویرایش اطلاعات" در سامانه سجام 
  3. وارد کردن شماره تلفن همراه بدون صفر (لازم است حتما شماره‌ای که از طریق آن در سامانه سجام احراز هویت شده‌اید را در این بخش وارد نمایید) 
  4. وارد کردن کد تایید دریافت شده، کد ملی و کد امنیتی؛ 
  5. ورود به سامانه سجام و کشیدن صفحه به پایین تا رسیدن به قسمت "اطلاعات حساب بانکی"
  6. فشردن دکمه "ویرایش و ثبت اطلاعات حسابهای بانکی" و پرداخت کارمزد 
  7. وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب بانک ملت: شامل نام شعبه، کد شعبه، استان شعبه، شهر، نوع شماره حساب، شماره حساب شماره شبا و نام بانک. و ذخیره نمودن آنها 
  8. مشاهده پیام " اطلاعات حساب بانکی شما با موفقیت انجام شد.
  9. خارج شدن از سامانه خارج شده و صبر تا دریافت پیامک مبنی بر نتیجه استعلام 
  10. پس از دریافت پیامک، ورود به سامانه فراسود ملت، ورود به منوی "حساب کاربری"، انتخاب قسمت "حساب‌های بانکی" و سپس فشردن دکمه "بروزرسانی اطلاعات از سجام" برای صندوق‌های مورد نظر؛


راهنمای تغییر شماره حساب در سامانه سجام (راهنمای ویدیویی)

 

 

☎️نیاز به مشاوره سرمایه‌گذاری دارید؟ با شماره 1678تماس بگیرید.

 🆔جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات به ما در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام بپیوندید.

🌱فراسود ملت، فراتر از سود www.farasood.ir