اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
  • آموزش سرمایه‌گذاری
  • گزارش صنعت بانکداری
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
صندوق‌ها-سرمایه‌گذاری در افق ملت؛ «بازدهی» همراه با «ارزندگی»
1402/10/04
برای افرادی که ظرفیت پذیرش ریسک در بازارهای مالی را دارند و می‌خواهند از سود خوبی در سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند، سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله در بورس «افق ملت» گزینه مناسبی به شمار می‌رود.
گزارش صنعت بانکداری-گزارش صنعت بانکداری آبان ماه ۱۴۰۲
1402/09/21
در گزارش ماهانه صنعت بانکداری آبان ماه ۱۴۰۲ به بررسی متغیرهای کلان اقتصادی و بررسی اجمالی صنعت بانکداری خواهیم پرداخت. جهت دسترسی به محتوای کامل گزارش صنعت بانکداری آبان ماه می‌توانید فایل کامل آن را از طریق لینک انتهای صفحه دانلود نمایید.
سهام-گزارش درآمدی تملت در آبان ماه ۱۴۰۲
1402/09/07
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره ۱۰ ماهه منتهی به آبان ماه ۱۴۰۲ بیش از ۱۴,۳۰۲ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۹۵ درصدی را تجربه کرده است.
جشنواره فراسود ملت-ششمین برنده خوش شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
1402/09/06
مراسم ششمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله از استان البرز و شهر کرج برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
تامین مالی-عرضه اولین اوراق مرابحه ارزی کشور
1402/09/04
اولین عرضه اوراق مرابحه ارزی کشور با ارایه خدمات مشاوره توسط تامین سرمایه بانک ملت برای پروژه "بهسازی و احداث تاسیسات جمع‌آوری گازهای مشعل" شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس صورت می‌پذیرد.
رویدادها-حضور فعال و موثر تامین سرمایه بانک ملت در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری
1402/08/24
تامین سرمایه بانک ملت با حضور موثر در دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور (کیش اینوکس 2023)، به معرفی آخرین دستاوردها و خدمات خود در حوزه‌های مختلف پرداخت.
صندوق‌ها-امکان اخذ ضمانت نامه های بانکی از طریق توثیق واحدهای سرمایه گذاری
1402/08/20
دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق های اوج ملت و اندوخته ملت می‌توانند به پشتوانه واحدهای سرمایه‌گذاری خود از بانک ملت، انواع ضمانت‌نامه‌های پیمانکاری (شرکت در مناقصه و مزایده، حسن انجام کار، پیش‌پرداخت و...) و غیر پیمانکاری (تعهد پرداخت، نظام وظیفه، دادگستری و ...) را دریافت نمایند.
گزارش صنعت بانکداری-گزارش صنعت بانکداری مهر ماه ۱۴۰۲
1402/08/20
در گزارش ماهانه صنعت بانکداری مهر ماه ۱۴۰۲ به بررسی متغیرهای کلان اقتصادی و بررسی اجمالی صنعت بانکداری خواهیم پرداخت. جهت دسترسی به محتوای کامل گزارش صنعت بانکداری مهرماه می‌توانید فایل کامل آن را از طریق لینک انتهای صفحه دانلود نمایید.
جشنواره فراسود ملت-پنجمین برنده خوش شانس جشنواره فراسود ملت از استان «خراسان جنوبی»
1402/08/14
مراسم پنجمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
سهام-گزارش درآمدی تملت در مهر ماه ۱۴۰۲
1402/08/09
تامین سرمایه بانک ملت طی دوره ۹ ماهه منتهی به مهر ماه ۱۴۰۲ بیش از ۱۲,۷۹۸ میلیارد ریال درآمد شناسایی کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۹۸ درصدی را تجربه کرده است.