تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
Kishinvex، فرصت تبادل نظر و معرفی راهکارهای تامین مالی و سرمایه‌گذاری
تاریخ : 1398/09/05 , ساعت 12:38
Kishinvex، فرصت تبادل نظر و معرفی راهکارهای تامین مالی و سرمایه‌گذاری
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در خصوص حضور گروه مالی ملت و شرکت‌های زیر مجموعه در یازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه و معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری در جزیره کیش عنوان کرد: اگر شرکت‌ها هدفمند و با برنامه تدوین شده در چنین نمایشگاه‌هایی شرکت کنند، مسلما به اهداف و خواسته‌های خود خواهند رسید...
به گزارش خبرگزاری مهر، گروه مالی ملت در قالب پنج شرکت کارگزاری بانک ملت، بیمه ما، تامین سرمایه بانک ملت، واسپاری ملت و سرمایه گذاری توسعه معین ملت در ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و یازدهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری اینوکس ٢٠١٩ به عنوان شرکت کننده برتر به جهت تنوع ارائه خدمات تجمیع شده در یک گروه مالی از جمله ارائه خدمات مالی و بیمه‌ای و تامین سرمایه و میزان بازدید کننده و مذاکرات صورت گرفته با سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌های مختلف دولتی، بخش خصوصی و استقبال بی شمار مخاطبان از این غرفه برگزیده شد.
روح‌الله حسینی‌مقدم مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت با بیان اینکه گروه مالی ملت توسعه‌دهنده فعالیت‌های بانکی و مالی بانک ملت و تسهیل‌گر و تسریع‌بخش فرآیندهای آن است، بیان داشت: شرکت تامین سرمایه بازوی بانک ملت و واسط میان بازار پول و سرمایه است.
وی عنوان کرد: اصل حاکم بر فعالیت‌های شرکت تامین سرمایه، هدفمندسازی سرمایه‌گذاری‌های کنترلی و غیرکنترلی بانک ملت و تکمیل زنجیره ارزش گروه و شرکت‌ها در حوزه فعالیت‌های مالی است.
به گفته حسینی مقدم، گروه مالی ملت به حفظ و افزایش ثروت سهامداران متعهد است و برای تحقق این تعهد، با عزم تمام به راهبری و نظارت پرتفوهای زیرمجموعه و ارزش‌آفرینی در کلیه بازارهای مرتبط با شرکت‌های تابعه می‌پردازد. همچنین با استفاده از راهکارهای بازار در بازارهای پولی و سرمایه‌ای، تسهیل‌گر بازگشت فعالیت‌های بانک ملت به چرخه ارزش‌آفرینی بانکی بوده تا تمرکز این نهاد بر کسب‌وکار اصلی‌اش در حوزه بانکی حفظ شود.
وی خاطرنشان کرد: تبدیل شدن به هلدینگ سرآمد و تخصصی مالی در سطح کشور، ضمن تحقق سود مورد انتظار، هدف بانک ملت است. مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت عنوان کرد: نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کیش فرصت خوبی بود که کسب و کارهای مختلف اقتصادی از نزدیک و در قالب یک نمایشگاه بتوانند ضمن ملاقات و هم‌اندیشی اقدام به تبادل اطلاعات و آخرین دستاوردهای حوزه مالی و سرمایه‌ای کنند و شرایط و المان‌های موجود بازارهای سرمایه‌ای را بررسی کنند.
وی افزود: خوشبختانه نقطه قوت نمایشگاه کیش همواره برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی است و شرکت کنندگان با حضور در این نشست‌ها آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی بازار سرمایه را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهند.
مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت اظهار داشت: این نمایشگاه برای گروه مالی ملت نیز فرصت محترم و مناسبی بود جهت شناسایی فرصت‌ها و سرمایه‌گذاران و مشتریان جدید و همچنین معرفی خدمات و پتانسیل گروه مالی ملت که خوشبتخانه مراجعات بی شماری از جانب سرمایه‌گذاران و صاحبان پروژه‌های مختلف از جمله سرمایه‌گذاران جزیره کیش داشتیم که پس از مذاکرات اولیه با جمع2بندی درخواست‌ها و موضوعات مهم را پس از بررسی و کارشناسی فنی و دقیق گزینش کرده و اقدامات نهایی صورت خواهد گرفت.
حسینی مقدم بیان کرد: متاسفانه بخش عمده‌ای از سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد کیش، اطلاع و آشنایی کافی از بازار سرمایه و تامین منابع مالی ندارند، لازم است با برگزاری دوره‌ها و شرکت در کارگاه‌های کوتاه مدت ویژه، راهکارهای تامین مالی و همچنین جذب مشاوران و کارشناسان خبره حوزه تامین مالی و سرمایه‌ای پروژه‌های خود را به پیش ببرند.
وی یکی از اتفاقات خوب و بی نظیر حوزه تامین سرمایه در سالهای اخیر را صدور اوراق مشارکتی ۳۰۰۰میلیارد ریالی صکوک اجاره جهت تکمیل ترمینال جدید فرودگاه کیش برشمرد که اتفاقی ویژه برای مناطق آزاد کشور بخصوص جزیره کیش در راستای تامین مالی از طریق ابزارهای مالی اسلامی و بازار سرمایه بود.
وی در پایان ضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایشگاه گفت: اگر شرکت‌ها هدفمند و با برنامه تدوین شده در چنین نمایشگاه‌هایی شرکت کنند، مسلما به اهداف و خواسته‌های خود خواهند رسید و بهره‌برداری مناسبی از چنین نمایشگاه‌هایی می توانند داشته باشند.
لازم بذکر است در این نمایشگاه بیش از ٢٧٠ شرکت دولتی و بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف از جمله بورس، بانک و بیمه با هدف معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری از ٢٧ الی ٣٠ آبان ماه ٩٨ حضور داشتند.
  آخرین اخبار
  مدیریت دارایی-انتشار عملکرد بهمن ماه "تملت"
  عملکرد شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دوره بهمن‌ماه سال جاری با شناسایی بیش از 47.4 میلیارد تومان درآمد منتشر شد.
  تاریخ : 1399/12/06
  بیشتر
  تامین مالی-لزوم طراحی ابزارهای مالی جدید
  مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت با اشاره به موانع موجود در مسیر افزایش تامین مالی از بازار سرمایه، طراحی ابزارهای مالی جدید را از اولویت برشمرد و تاکید کرد که مقررات امروزه نیاز به بازنگری دارد.
  تاریخ : 1399/11/30
  بیشتر