تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
232 درصد بازدهی
تاریخ : 1399/04/16 , ساعت 15:54
232 درصد بازدهی "افق ملت" در 65 روز
صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله افق ملت با کسب بازدهی 232 درصدی از ابتدای سال جاری تاکنون (طی 65 روز کاری) به عنوان برترین ETF سهامی شناخته شد.
عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله سهامی فعال در بورس نشان می دهد که این صندوق‌ها همگام با رشد مناسب شاخص کل بورس توانستند سوددهی مناسبی در کارنامه خود ثبت کنند. در این میان بررسی فعالیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری از ابتدای سال جاری تا نیمه تیرماه نشان می‌دهد که در این دوره 65 روز کاری، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله افق ملت موفق به کسب سود 232 درصدی شده است. این عملکرد موفق سبب شد تا صندوق مزبور از دیگر ETFهای سهامی فعال در بازار سبقت گیرد.
البته صندوق افق ملت در سال 99 عملکرد جالب توجهی داشته است و در بهار 99 بالاتر از سایر صندوق‌های ETF قرار گرفت. «افق ملت» بازده سه ماهه 159 درصدی را به ثبت رساند و برترین صندوق ETF فصل لقب گرفت.
نگاهی به عملکرد دیگر صندوق‌های قابل معامله سهامی در این بازه 65 روز کاری ابتدای سال نشان می‌دهد که صندوق سپهر کاریزما با ثبت بازدهی 231.2 درصدی با اختلاف اندکی از افق ملت، در رتبه دوم جای گرفت. در ادامه این روند نیز رتبه سوم به صندوق قابل معامله تجارت شاخصی کاردان تعلق گرفت که توانست بازدهی 224.8 درصدی را به نمایش گذارد. دو صندوق سرو سودمند مدبران و شاخص سی شرکت بزرگ فیروزه نیز هر کدام با کسب بازدهی بیش از  214 درصد از ابتدای سال تا پایان 15 تیرماه به عنوان برترین صندوق‌ها شناخته شدند.
 
 
 
 
 
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر