زمان پرداخت سود به سهامداران "تملت"
تاریخ : 1400/02/30 , ساعت 14:17
زمان پرداخت سود به سهامداران "تملت"
شرکت تامین سرمایه بانک ملت زمان پرداخت سود نقدی پیشنهادی هیئت‌مدیره مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفندماه 1399 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، سود سهامداران حقیقی دارای کد سجام از نیمه دوم مردادماه سال 1400 از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به شماره حساب بانکی معرفی شده، قابل دریافت است. سهامداران حقیقی فاقد کد سجام نیز می‌توانند از ابتدای مهرماه سال جاری با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت، نسبت به دریافت سود اقدام کنند. سود سهام صندوق‌ها و سبدهای سرمایه‌گذاری نیز از نیمه دوم مرداد 1400 قابل دریافت است. لازم به یادآوری است ارائه اصل کارت ملی و کد بورسی الزامی است.

همچنین، سود سهامداران حقوقی که تعداد سهامشان کمتر از 50 میلیون سهم است از نیمه دوم شهریور ماه و سهامداران حقوقی بالای 50 میلیون سهم نیز از ابتدای آذرماه سال جاری از طریق امور مالی شرکت و با ارائه آگهی ثبتی و شماره حساب بانکی قابل پرداخت خواهد بود.

 

 


  آخرین اخبار
  خدمات مالی-عرضه اولیه موفق "آریان کیمیاتک"
  هر سهم آریان کیمیاتک با کشف قیمت 23 هزار ریالی راهی بورس تهران شد.
  تاریخ : 1400/06/17
  بیشتر
  خدمات مالی-بورس در انتظار عرضه اولیه سهام "کیمیاتک"
  عرضه اولیه سهام شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیاتک در حالی روز چهارشنبه هفته جاری در بورس تهران انجام می شود که شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان مشاور پذیرش، مشاور عرضه و همچنین متعهد خرید در عرضه سهام "کیمیاتک" معرفی شده است.
  تاریخ : 1400/06/15
  بیشتر