تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت (سهامی عام)
تاریخ : 1399/07/15 , ساعت 17:3
مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت (سهامی عام)
برگزاری جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت در روز یکشنبه مورخ 1399/07/27 با در نظر گرفتن توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا
(آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تأمین سرمایه بانک ملت (سهامی عام
شماره ثبت 395071 شناسه ملی 10320453421
 

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت تأمین سرمایه بانک ملت (سهامی عام) می‌رساند در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت راس ساعت 10:00 صبح روز یکشنبه مورخ 1399/07/27 در محل شرکت واقع در تهران،خیابان خالد اسلامبولی، خیابان هفتم، پلاک 6، طبقه هشتم برگزار می‌گردد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای اجرای الزامات ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا و ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار، امکان حضور فیزیکی سهامداران محترم در جلسه مجمع حداکثر برای 15 نفر مقدور می‌باشد. از سهامداران محترم تقاضا می‌گردد با مشاهده آنلاین جلسه مجمع از طریق وبسایت شرکت تامین سرمایه بانک ملت به آدرس https://www.mellatib.ir/  ما در برگزاری شایسته مجمع یاری بفرمایند. ضمناً سهامدارانی که مایل به حضور در جلسه می‌باشند، برگه ورود به جلسه با ارائه مدرک شناسایی معتبر برای اشخاص حقیقی، وکالتنامه جهت وکلای سهامداران و همچنین معرفی‌نامه و مدرک شناسایی معتبر برای نمایندگان اشخاص حقوقی در محل برگزاری مجمع توزیع می‌گردد.

دستور جلسه: 
-قرائت و  استماع گزارش توجیهی هیئت مدیره و بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه
-اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه
-اصلاح مواردی از اساسنامه در خصوص افزایش سرمایه
- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده باشد.
 
 
  آخرین اخبار
  تامین مالی-رشد قابل توجه درآمدهای "تملت" در مهرماه
  رشد قابل توجه درآمدهای شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دوره مهرماه سبب شد تا این شرکت افزایش 120 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تجربه کند و به بیش از 55 میلیارد تومان درآمد دست یابد.
  تاریخ : 1399/08/07
  بیشتر
  تامین مالی-افزایش سرمایه 57 درصدی "تملت" تصویب شد
  مجمع عمومی عادی فوق العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت، افزایش سرمایه 57 درصدی شرکت را تصویب کرد. به این ترتیب سرمایه "تملت" از 7 هزار میلیارد ریال به 11 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
  تاریخ : 1399/07/27
  بیشتر