تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
حضور شرکت تامین سرمایه بانک ملت در نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی
تاریخ : 1398/11/29 , ساعت 15:27
حضور شرکت تامین سرمایه بانک ملت در نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی
نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی (با تمرکز بر هلدینگ خلیج فارس) از تاریخ 27 لغایت 29 بهمن ماه 1398 در جزیره کیش برگزار شد و شرکت تامین‌سرمایه بانک ملت میزبان مراجعان و بازدیدکنندگان محترم این نمایشگاه بود.
شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان تامین سرمایه پیشرو در تامین مالی صنعت انرژی در نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی (با تمرکز بر هلدینگ خلیج فـارس) حضور یافت. این رویداد فرصت مناسبی برای برگزاری جلسات هدفمند و تعریف همکاری‌های موثر در کنار میزبانی مراجعان و بازدیدکنندگان محترم این نمایشگاه فراهم آورد.
 
 
  • آخرین اخبار
   تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
   تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
   تاریخ : 1399/10/23
   بیشتر
   تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
   در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
   تاریخ : 1399/10/22
   بیشتر