تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
افق ملت، چشم‌انداز روشن سرمایه‌گذاری
تاریخ : 1399/03/20 , ساعت 9:37
افق ملت، چشم‌انداز روشن سرمایه‌گذاری
صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت، به عنوان صندوق سهامی قابل معامله در بورس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نمود؛ این صندوق از ابتدای فعالیت خود تا نیمه خرداد 1399 بیش از 930 درصد بازدهی کسب نموده است و در دوره سه ماهه منتهی به 1399/03/17 نیز با کسب بازده 107.2 درصد در جمع ده صندوق سرمایه‌گذاری سهامی برتر قرار گرفت.
در سال‌های گذشته انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با فراهم آوردن امکان سرمایه‌گذاری غیرمستقیم و دستیابی به سودی بالاتر از سود بانکی، در کنار کاهش ریسک و مدیریت حرفه‌ای سرمایه، فرصت مطلوبی برای افرادی که فرصت یا اطلاعات کافی برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه را در اختیار ندارند، پدید آورده‌اند. در مدت اخیر استقبال آحاد جامعه از بازار سرمایه، تغییر فرهنگ سرمایه‌گذاری و پس‌انداز و حمایت دولت از این بازار منجر به ورود سرمایه‌های جدید به بازار سرمایه گشته ‌است. در این بین صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز از این قافله عقب نمانده و دارایی‌های تحت مدیریت آنها با روند رو به رشدی همراه بوده‌ و بازدهی مناسبی را محقق نموده‌اند. در این میان، صندوق‌های قابل معامله (ETF) با مزایایی از قبیل در برنداشتن جریمه برداشت، قابلیت نقدشوندگی بالا و دسترسی ساده‌تر سرمایه‌گذاری مناسبی برای افرادی می‌باشد که نمی‌خواهند ریسک سرمایه‌گذاری مستقیم را متحمل شوند.
صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت، به عنوان صندوق سهامی قابل معامله در بورس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نمود؛ این صندوق از ابتدای فعالیت خود تا نیمه خرداد 1399 بیش از 930 درصد بازدهی کسب نموده است و در دوره سه ماهه منتهی به 1399/03/17نیز با کسب بازده 107.2 درصد در جمع ده صندوق سرمایه‌گذاری سهامی برتر قرار گرفت.
لازم به ذکر است صندوق سرمایه‌گذاری افق ملت در بازه‌های شش ماهه و یکساله منتهی به تاریخ مزبور نیز به ترتیب با کسب بازدهی 215.1% و 334.7% عملکرد قابل‌توجهی از خود به نمایش گذاشته است.
 
 
  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر