تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
پیام مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار
تاریخ : 1398/05/17 , ساعت
پیام مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار
قدرشناسی، آیینی‌ست تحسین شده و دیریست که هفدهم مرداد، به حق، گرامیداشت انسان‌های شریفی است که تلاششان مصداق مجاهدت در راه آگاهی و روشنی بخشی به خلق است؛ این نامگذاری، علاوه بر ایجاد وظیفه در ضرورت تشکر و قدردانی از زحمات خبرنگاران عزیز و تلاشگر، یادآوری برخی واقعیت‌ها را نیز سبب می‌شود...
  قدرشناسی، آیینی‌ست تحسین شده و دیریست که هفدهم مرداد، به حق، گرامیداشت انسان‌های شریفی است که تلاششان مصداق مجاهدت در راه آگاهی و روشنی بخشی به خلق است؛ این نامگذاری، علاوه بر ایجاد وظیفه در ضرورت تشکر و قدردانی از زحمات خبرنگاران عزیز و تلاشگر، یادآوری برخی واقعیت‌ها را نیز سبب می‌شود؛ پیش از هرچیز، توجه به نقش پررنگ و ارزنده فعالین حوزه خبررسانی در انعکاس صحیح و اخلاقی رویدادها، علی‌الخصوص در حوزه حساس اقتصادی که با توجه به شرایط و گره‌خوردن با امور روزمره جامعه، مردم شریف کشور را حساس و پیگیر نسبت به اخبار و حوادث لحظه‌ای ساخته است و هرگونه انعکاس غلط و غیراخلاقی اخبار این حوزه، زندگی و معیشت هموطنان عزیز را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد. بی شک، آگاهی بخشی صحیح و تزریق اطلاعات به موقع، به جا و موشکافانه، نقش کلیدی در روشنگری جامعه و افزایش حس اعتماد و اطمینان و حمایت را در بین مردم در پی خواهد داشت.
در حوزه‌های مالی و با توجه به توسعه روزافزون این بازار، نقش فعالان خبر در فرهنگ‌سازی صحیح و توسعه شناخت عموم از ساز و کارهای بازارهای مالی، ابزارهای نوین، نحوه صحیح سرمایه‌گذاری و تامین وجوه، سبب افزایش دانش عمومی در زمینه مالی و بعضا رفع موانع مالی تولید و خدمات برای شرکت‌ها و صنعتگران خواهد شد.
هم چنین از آنجایی که، مهم‌ترین و اصلی‌ترین پل ارتباطی بازارهای مالی و فعالان این حوزه، خبرنگارانی هستند که دلسوزانه تلاش می‌کنند تا با اطلاع‌رسانی هوشمندانه ، منعکس کننده اطلاعات صحیح و عقلانی به جامعه باشند، ضرورت تعامل بیشتر نهادها با صنف رسانه و همکاری دو سویه در راستای ارتقا سطح خبررسانی و آگاهی بخشی، امری مورد تاکید است که با توجه به برنامه‌های تدوین شده در این عرصه، مجموعه تامین سرمایه بانک ملت همواره همراه و هم قدم با فعالان تلاشگر این حوزه خواهد بود.
بی‌شک ارزش فعالیت خبرنگارانی که در تمامی برهه‌ها، خاصه شرایط جنگ اقتصادی فعلی، با سلاح قلم جنگیده و سلاح‌شان جز به راستی و روشنگری نمی‌ساید، در قالب کلمات نمی‌گنجد؛ ضمن گرامیداشت مجدد این روز ارجمند و بزرگداشت مقام شهید صارمی و همکاران بزرگوار ایشان در این روز، برای تمامی جامعه خبری کشور بخصوص فعالان حوزه اقتصادی و بازار سرمایه آرزوی موفقیت سربلندی دارم.

 
 
آخرین اخبار
خدمات مالی-مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت، عضو شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار شد.
با تصویب هیات وزیران، سیدروح‌اله حسینی‌مقدم، مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت به عنوان خبره مالی، عضو شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار، تعیین شد.
تاریخ : 1398/05/22
بیشتر
خدمات مالی-پیام تبریک مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار
مسعود سلطان‌زالی مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت، در پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، رسالت این حرفه را آگاهی بخشی به جامعه و تمییز اخبار درست و دقیق از انبوه اطلاعات در دسترس با توجه به شرایط فضای مجازی و انتشار سریع خبرها دانست.
تاریخ : 1397/05/17
بیشتر