تامین سرمایه بانک ملت حامی همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400
تاريخ: 1400/02/28

تامین سرمایه بانک ملت حامی همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400

تامین سرمایه بانک ملت حامی همایش «استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400 و تحلیل اقتصاد دهه 90»

دهه ۹۰ دارای ویژگی‌هایی است که سبب شده این دهه تبدیل به نقطه عطفی در اقتصاد ایران شود؛ نقطه عطفی که اگر به خوبی شناخته نشود و تدابیر لازم اندیشیده نشود، می‌تواند آغازی باشد بر افول اقتصاد ایران و اگر این تدابیر و اصلاحات به خوبی انجام شود می‌تواند شروعی باشد بر رشد پایدار و خروج از مشکلات اقتصادی.

 

مشکلات اقتصاد ایران در دهه ۹۰ به خصوص در سه سال اخیر تشدید شدند و اکنون مردم، فعالان اقتصادی، کسب و کارها و با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند. با توجه به شرایط فعلی، موضوع کسب سود و حفظ ارزش سرمایه از اهمیت خاصی برخوردار است. این موضوع در سال 1400 اهمیت ویژه‌‌ای دارد؛ سالی که در آن تغییرات اساسی در پارامترهای سیاسی و اقتصادی همچون انتخابات ریاست جمهوری، احیای برجام، استمرار کرونا و … و تغییر فرصت‌های سرمایه‌گذاری قابل پیش‌بینی است. بر این اساس تصمیم بر این شده است که در همایشی جامع و کاربردی به بررسی چشم‌انداز اقتصاد ایران و بازارهای مختلف با توجه به روند سال‌های اخیر پرداخته شود. در این همایش 2 روزه، شرکت‌کنندگان با نقطه نظرهای کارشناسی در خصوص تحلیل شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مسکن، طلا، ارز، بازار سرمایه، بازار رمزارزها و … آشنا خواهند شد.

 

در همین راستا همایش جامع (آنلاین) با موضوع «استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400 و تحلیل اقتصاد دهه 90» در روز پنجشنبه و جمعه مورخ 30 و 31 اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان با نقطه‌نظرهای کارشناسی در خصوص وضعیت اقتصاد کلان ایران در سال‌های اخیر، چشم‌انداز عمومی اقتصاد ایران در سال 1400 ، فرصت‌ها و چالش‌های سرمایه‌گذاری پیش‌رو و آخرین تحولات سیاست خارجی و بازگشت به برجام و تأثیرات آن بر اقتصاد ایران آشنا خواهند شد.


شرکت تامین سرمایه بانک ملت در راستای رسالت خود در حمایت از رویدادها و جریان‌های موثر در آموزش و همچنین بهبود و افزایش اطلاعات سرمایه‌گذاران، یکی از حامیان همایش «استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال 1400 و تحلیل اقتصاد دهه 90» خواهد بود. در این همایش سید روح‌اله حسینی مقدم، مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در روز جمعه 31 اردیبهشت‌ماه در پنل پرسش و پاسخ بازار سرمایه حضور داشته و به ارائه راهکارهای احیای بورس می‌پردازد.