تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
دریافت تقدیرنامه سه ستاره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران
تاریخ : 1398/11/26 , ساعت
دریافت تقدیرنامه سه ستاره از جایزه ملی مدیریت مالی ایران
شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد؛
شرکت تامین سرمایه بانک ملت موفق به دریافت لوح تقدیر سه ستاره از دهمین همایش جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد؛
شرکت تامین سرمایه بانک ملت در نخستین حضور خود در این جایزه ملی، با ارائه سیستم‌های عملکرد مالی و ارائه گزارش‌‌های شفاف، موفق به کسب لوح تقدیرنامه سه ستاره گردید.
برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت‌کننده شده است. شرکت‌‌کنندگان در این رویداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌های مالی به جایزه ملی مدیریت مالی ایران، فرآیندها و نظام‌های مالی خود را در معرض ارزیابی قرار می‌دهند.
بر اساس این گزارش، جایزه ملی مدیریت مالی ایران یکی از ارزیابی‌های مهم در زمینه مالی است که پیش از این 9 دوره در ایران اجرایی شده است.
شایان ذکر است، هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی ایران، حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی است.
دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور حدود ١٠٠ موسسه اقتصادی، خدماتی و صنعتی و با حضور وزیر محترم اقتصاد روز شنبه 26 بهمن ماه در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار گردید و مازیار فرخی، عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اداری شرکت تامین سرمایه بانک ملت این جایزه را دریافت نمود.
 
 
 
  • آخرین اخبار
   تامین مالی-اوراق سلف موازی 10,000 میلیارد ریالی فولاد مبارکه منتشر شد
   به گزارش روابط عمومی شرکت تامین سرمایه بانک ملت، اوراق سلف 10،000 میلیارد ریالی «کلاف گرم نوردیده» منتشر شد.
   تاریخ : 1399/02/30
   بیشتر
   تامین مالی-پتانسیل مشارکت مردمی در اجرای پروژه‌های شهری
   پنل تخصصی تأمین مالی پروژه‌های شهری در اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی شهری با حضور روح الله حسینی مقدم عضو شورای عالی بورس و مدیرعامل تامین‌سرمایه بانک ملت در مشهد برگزار شد.
   تاریخ : 1398/09/13
   بیشتر