همزمان با استقبال کم‌نظیر از سرمایه‌گذاری؛ قرعه‌کشی «جشنواره فراسودملت» به ایستگاه دوم رسید
تاريخ: 1402/05/04

همزمان با استقبال کم‌نظیر از سرمایه‌گذاری؛ قرعه‌کشی «جشنواره فراسودملت» به ایستگاه دوم رسید

مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم، یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس دیگر، برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، دومین مرحله از قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت درحالی برگزار شد که استقبال سرمایه‌گذاران از صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت شرکت تامین سرمایه بانک ملت، در نوع خود کم‌سابقه بوده است. 
جشنواره فراسود ملت از 01/ اردیبهشت‌ماه /1402 آغاز شده و تا 30/ بهمن‌ماه /1402 ادامه خواهد داشت. شرکت تامین سرمایه بانک ملت هر ماه به قید قرعه یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" به یک برنده خوش شانس اهدا می‌کند.
لازم به ذکر است که قرعه‌کشی بین سرمایه‌گذارانی انجام شد که در بازه زمانی 01/ اردیبهشت /1402 تا 31/تیر/ 1402از طریق سامانه فراسود ملت در صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت یا آتیه ملت حداقل 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کرده و از زمان سرمایه‌گذاری‌شان حداقل 30 روز گذشته باشد.

گفتنی است به شیوه‌های مختلفی می‌توان در صندوق‌های با درآمد ثابت شرکت تامین سرمایه بانک ملت سرمایه‌گذاری نمود. ثبت نام از طریق سامانه فراسود ملت به صورت غیرحضوری و یا مراجعه به شعب از طریق حضوری از جمله آن است. همچنین کاربران اپلیکشن بانک پلاس نیز می توانند از طریق این برنامه، سرمایه‌گذاری انجام داده و در جشنواره شرکت نمایند.
نکته قابل توجه این است که اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانند با وارد شدن به صفحه فراسود ملت از طریق سایت باشگاه مشتریان، در ازای هر ده میلیون تومان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه ملت یا اندوخته ملت، از شانس برنده‌ شدن یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو"  در قرعه‌کشی‌های ماهانه‌ تا بهمن ۱۴۰۲، برخوردار شوند.

بنابراین گزارش هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی مردم با صندوق‌های درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت است که سرمایه‌گذاران را از سود 25.6 درصد موثر سالانه (23 درصد اسمی سالانه) به صورت روزشمار و بدون نرخ شکست برخوردار می‌کند. 
همچنین لازم به ذکر است که ضامن نقدشوندگی صندوق‌های مذکور «بانک ملت» بوده و سود این سرمایه‌گذاری نیز معاف از مالیات است.
گفتنی است از ابتدای سال تاکنون ورود سرمایه‌گذاران جدید به این صندوق‌های‌ بادرآمد ثابت رشد 40 درصدی را تجربه کرده که نشان از استقبال کم نظیر سرمایه‌گذران از صندوق‌ها‌ی یادشده دارد.

همچنین می توانید ویدئوی گفتگو با برنده قبلی جشنواره فراسود ملت از اینجا ببینید: