برنده خوش‌شانس «جشنواره فراسود ملت» معرفی شد
تاريخ: 1402/04/05

برنده خوش‌شانس «جشنواره فراسود ملت» معرفی شد

مراسم قرعه کشی «جشنواره فراسود ملت» روز چهارم تیرماه در محل شرکت تامین سرمایه بانک ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم قرعه‌کشی یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، این نخستین قرعه کشی جشنواره مذکور در سال 1402 بود که شرکت‌کنندگان آن شامل افرادی می‌شد که در بازه زمانی 01/ اردیبهشت‌ماه /1402 تا 31/خردادماه/1402از طریق سامانه فراسود ملت در صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت یا آتیه ملت حداقل 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کرده و از زمان سرمایه‌گذاری‌شان حداقل 30 روز گذشته باشد.
لازم به ذکر است که این جشنواره تا آخر بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و سرمایه گذاران همچنان شانس برنده شدن در قرعه کشی‌های ماهیانه را خواهند داشت.
بنابراین گزارش هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی مردم با صندوق‌های درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت است که سرمایه‌گذاران را از سود 25.6 درصد موثر سالانه (23 درصد اسمی سالانه) به صورت روزشمار و بدون نرخ شکست برخوردار می‌کند. 
همچنین لازم به ذکر است که ضامن نقدشوندگی صندوق‌های مذکور «بانک ملت» بوده و سود این سرمایه‌گذاری نیز معاف از مالیات است. 
گفتنی است این جشنواره بهانه‌ای است تا علاوه بر شانس برنده شدن در قرعه کشی‌های ماهیانه، با ساز و کار سرمایه‌گذاری از طریق سامانه فراسودملت به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری با مراجعه به شعب بانک ملت آشنایی بیشتری حاصل شود.