با حداقل سرمایه‌گذاری اوج بگیرید
تاريخ: 1402/06/25

با حداقل سرمایه‌گذاری اوج بگیرید

به اطلاع می‌رساند امکان سرمایه‌گذاری در صندوق اوج ملت، به عنوان نقدشونده‌ترین و معتبرترین صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کشور، فقط با ۱۰۲ هزار تومان (معادل یک واحد سرمایه گذاری) فراهم ‌شد.

صندوق سرمایه‌گذاری «اوج ملت» به عنوان بزرگترین صندوق با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت، مفتخر است که میزبان سرمایه‌گذاران با هر میزان مبلغ سرمایه‌گذاری باشد.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، حداقل سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت از 10 واحد (معادل یک میلیون تومان) به یک واحد (معادل 100 هزار تومان) تغییر یافت. بنابراین سرمایه‌گذاران می‌توانند از مبلغ 100 هزارتومان تا هر مبلغی که تمایل داشته‌باشند در صندوق مذکور سرمایه‌گذاری نموده و سود مطمئن و بدون ریسک دریافت نمایند.
صندوق اوج ملت به عنوان یکی از ده صندوق برتر با درآمد ثابت، با حدود 200 هزار سرمایه‌گذار، معتبرترین و نقدشونده‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری کشور است که علاوه بر پرداخت سود بدون نرخ شکست و معاف از مالیات، امکان اخذ گواهی تمکن مالی و امکان توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری جهت دریافت تسهیلات بانکی را نیز برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌نماید.
گفتنی است صندوق با درآمد ثابت اوج ملت، همراه با برخورداری از ضمانت نقدشوندگی بانک ملت، سود %23.2 اسمی (معادل %25.83 موثر) را به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌نماید.
برای شروع سفر به دنیای جذاب سرمایه‌گذاری، با ثبت نام در سامانه فراسود ملت به صورت غیرحضوری و یا با مراجعه به شعب بانک ملت در سراسر کشور به صورت حضوری اقدام نمایید.

 

☎️ مشاوره سرمایه‌گذاری تماس با شماره ۱۶۷۸ (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ عصر، پنجشنبه از ساعت 8:00 الی 13:00)

🆔 دریافت آخرین اطلاعات و اخبار از طریق پیوستن به کانال تلگرام و اینستاگرام 

🌱 دسترسی به سامانه سرمایه‌گذاری تامین سرمایه بانک ملت: فراسود ملت www.farasood.ir
.