اوج ملت، نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور
تاريخ: 1402/05/24

اوج ملت، نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور

با افزایش روزهای کاری «صندوق سرمایه‌‌گذاری اوج ملت» از شـنبه تا پـنج‌شـنبه و با توجه به تسویه ۴ نوبت در روز مبالغ حاصل از ابطال این صندوق طی روزهای نامبرده،صندوق اوج ملت به عنوان نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت در کشور در سامانه فراسود ملت دسترس سرمایه‌گذاران محترم قرار گرفت.

 نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور هم‌اکنون در سامانه فراسود ملت

با افزایش روزهای کاری صندوق اوج ملت و امکان صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری از شـنبه تا پـنج‌شـنبه، عنوان نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور به «صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت» اختصاص یافت.
لازم به ذکر است پیش از این ساعت کاری این صندوق در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۰۰ تا ۲۳:۵۹ بود که با تصمیمات اتخاذ شده برای صندوق نامبرده، پنج‌شنبه نیز از ساعت ۶:۰۰ تا 23:59 به روزهای کاری آن افزوده شد. با توجه به تسویه ۴ نوبت در روز مبالغ حاصل از ابطال این صندوق در سامانه فراسود ملت، بدین‌ترتیب نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور هم اکنون در سامانه فراسود ملت موجود و در دسترس سرمایه‌گذاران محترم می‌باشد.

در ادامه سرعت نقدشوندگی صندوق‌ بادرآمد ثابت اوج ملت قابل مشاهده می‌باشد.

 

نرخ بازدهی ۲۵.۶ درصد موثر سالانه در نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت کشور


به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت صندوق های با درآمد ثابت موجود در سامانه فراسود ملت یعنی اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت با پرداخت سود ۲۳ درصد اسمی معادل ۲۵.۶ درصد موثر (سود مرکب) سالانه یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ها برای افراد کم‌ریسک و علاقه‌مند به دریافت سودهای دوره‌ای می‌باشند که همزمان با برگزاری جشنواره فراسود ملت مورد توجه و استقبال طیف زیادی از علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند. این صندوق ها یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری غیرمستقیم در بازار سرمایه به‌حساب می‌آیند و برای افرادی که از دانش کافی برای سرمایه‌گذاری برخوردار نیستند یا به دلیل مشغله‌ کاری، امکان تحلیل و بررسی بازار سرمایه را ندارند، مناسب می‌باشند. 

🌱برای شروع سرمایه‌گذاری آماده‌اید؟ از طریق لینک اقدام کنید: www.farasood.ir
🆔جهت اطلاع از آخرن اخبار ما را در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید. 
☎️ نیاز به مشاوره سرمایه‌گذاری دارید؟ از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰ و پنجشنبه ها ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰، با شماره ۱۶۷۸ تماس بگیرید.
اطلاع از آخرین تغییر زمان بندی مبالغ حاصل از ابطال با توجه به تغییر ساعت کاری بانکها از طریق اینجا