ثبت بهاری درخشان در کارنامه "تملت"
تاريخ: 1401/04/08
ثبت بهاری درخشان در کارنامه "تملت"
تامین سرمایه بانک ملت با کسب درآمد 188 میلیارد تومانی در بهار امسال، عملکردی درخشان از خود بر جای گذاشت که در مقایسه با بهار سال گذشته، رشدی در حدود 17 درصد را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، گزارش فعالیت دوره یک ماهه خرداد 1401 شرکت تامین سرمایه بانک ملت در حالی با درآمدی بالغ بر 64 میلیارد تومان بر سایت اطلاع‌رسانی کدال قرار گرفت که به این ترتیب شرکت موفق شد در بهار امسال به درآمدی در حدود 188 میلیارد تومان دست یابد. به این ترتیب «تملت» درآمد فصل بهار را با افزایش 16.7 درصدی در مقایسه با بهار 1400 منتشر کرده است. یادآور می‌شود درآمد شرکت در دوره سه ماهه سال گذشته بیش از 161 میلیارد تومان بوده است.
بررسی جزییات درآمد «تملت» در خردادماه امسال نشان از آن دارد که 30.7 میلیارد تومان از این رقم به درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری در اوراق بدهی تعلق دارد. درآمد حاصل از مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری به همراه سود واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت «تملت» نیز در خردادماه 1401 به 16.3میلیارد تومان رسیده است. همچنین شرکت درآمدی بیش از 16 میلیارد تومان نیز بابت بازارگردانی در این ماه شناسایی کرده است.