درآمد 436 میلیارد تومانی "تملت" در دوره 9 ماهه
تاريخ: 1400/10/06
درآمد 436 میلیارد تومانی "تملت" در دوره 9 ماهه
تامین سرمایه بانک ملت با شناسایی 52/7 میلیارد تومان درآمد طی آذرماه، درآمد خود در دوره 9 ماهه نخست سال جاری را به بیش‌از 436 میلیارد تومان رساند.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، در حالی عملکرد «تملت» از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه با درآمد بیش از 436 میلیارد تومانی همراه شد که 52میلیارد و 735 میلیون تومان از این رقم مربوط به درآمد آذرماه شرکت بوده است. این در حالی است که تامین سرمایه بانک ملت در دوره مشابه سال قبل یعنی یک ماهه آذر 1399 درآمدی بالغ بر 43 میلیارد تومان کسب کرده بود که به این ترتیب مقایسه دو دوره مزبور نشان از رشد بیش‌از 22 درصدی دارد.

جزئیات عملکرد تامین سرمایه بانک ملت در دوره یک ماهه منتهی به پایان آذر ماه امسال نشان از آن دارد که بیشترین درآمد شرکت به بازارگردانی و سود اوراق بهادار اختصاص دارد. به طوریکه «تملت» حدود 20 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل سود اوراق بهادار و بیش از 12 میلیارد تومان از محل خدمات بازارگردانی درآمد شناسایی کرده است. افزون بر این «تملت» درآمدی بالغ بر 9 میلیارد تومان از محل تعهد خرید سهام طی آذرماه کسب کرده است. همچنین شرکت در این دوره بیش از 8/5 میلیارد تومان درآمد از سود واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت خود در بازار سرمایه داشته است. به این ترتیب درآمد شرکت در این سرفصل از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه نیز به حدود 57 میلیارد تومان رسیده است.