انتشار گزارش فهرست زمین و ساختمان "تملت"
تاريخ: 1400/07/14

انتشار گزارش فهرست زمین و ساختمان "تملت"

شرکت تامین سرمایه بانک ملت اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، در حالی هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه مورخ ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ تمامی ناشران ثبت شده نزد سازمان را موظف به انتشار فهرست زمین و ساختمان‌های خود کرد که در این راستا تامین سرمایه بانک ملت اقدام به انتشار این فهرست در سامانه اطلاع رسانی کدال کرد.
طبق گزارش مزبور شرکت تامین سرمایه بانک ملت اعلام کرده که بهای تمام شده زمین شرکت 5 میلیارد و 575میلیون تومان به متراژ460 متر بوده و همچنین بهای تمام شده ساختمان شرکت نیز 8میلیارد و 418 میلیون تومان شناسایی شده است. این در حالی است که استهلاک انباشته ساختمان مزبور نیز 4 میلیارد و 409 میلیون تومان است که مالکیت زمین و ساختمان به صورت شش دانگی است.
یادآور می‌شود، براساس مصوبه مورخ ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰، هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، تمامی ناشران ثبت شده نزد سازمان موظف شدند فهرست زمین و ساختمان‌های خود را مانند الگوی منتشر شده از سوی «سازمان»، در گزارش فعالیت هیأت مدیره به مجامع عمومی عادی سالیانه یا عادی به طور فوق العاده، افشا کنند. همچنین در ابلاغیه جداگانه، مدیر نظارت بر ناشران سازمان، جدولی پیوست شده که بر این اساس، فهرست زمین و ساختمان‌های ناشران، باید طبق مختصات عنوان شده در این جدول، منتشر شود، همچنین مبالغ مندرج در جدول یاد شده باید با مبالغ متناظر آنها طبق آخرین صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده مطابقت داشته باشد.