جهش 38 درصدی درآمد "تملت" در شهریورماه
تاريخ: 1400/07/06

جهش 38 درصدی درآمد "تملت" در شهریورماه

تامین سرمایه بانک ملت در حالی شهریورماه را با عملکرد قابل توجه و کسب درآمد بیش از 61 میلیارد تومانی سپری کرد که جهش 38 درصدی درآمد نسبت به ماه گذشته در کارنامه این شرکت ثبت شد. به این ترتیب «تملت» در نیمه نخست سال 1400 به بیش از 300 میلیارد تومان درآمد دست یافت.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، عملکرد دوره یک ماهه منتهی به پایان شهریورماه سال جاری «تملت» با شناسایی بیش از 61 میلیارد و 311 میلیون تومان درآمد منتشر شد. این درآمد بیشترین میزان درآمد ماهانه «تملت» در سال جاری بوده است. ضمن اینکه مقایسه عملکرد شهریورماه تامین سرمایه بانک ملت با دوره مشابه سال گذشته نشان از رشد 42.5 درصدی دارد. به طوریکه شرکت در شهریور ماه سال 99، درآمدی بالغ بر 43 میلیارد تومان شناسایی کرده بود.
جزئیات عملکرد تامین سرمایه بانک ملت در شهریورماه امسال نشان از آن دارد که بخش عمده ای از درآمد این شرکت به درآمد حاصل از ارائه خدمات بازارگردانی و سود اوراق بهادار اختصاص دارد. به طوریکه «تملت» حدود 15 میلیارد تومان درآمد از محل ارائه خدمات بازارگردانی و حدود 24 میلیارد و 400 میلیون تومان نیز از محل سود اوراق بهادار درآمد شناسایی کرد. همچنین شرکت در این ماه بیش از 6.7 میلیارد تومان درآمد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت خود در بازار سرمایه کسب کرده است. درآمد سود واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری «تملت» در ماه گذشته نیز به بیش از 15 میلیارد تومان رسیده است.