تامین سرمایه بانک ملت به مجمع عمومی عادی سالیانه می‌رود
تاريخ: 1400/02/20

تامین سرمایه بانک ملت به مجمع عمومی عادی سالیانه می‌رود

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تامین سرمایه بانک ملت در روز شنبه مورخ 1400/03/01 با در نظر گرفتن توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت تامین سرمایه بانک ملت(سهامی عام) می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت رأس ساعت 10صبح روز شنبه 1400/03/01 در محل شرکت واقع در تهران، خیابان خالداسلامبولی، خیابان هفتم، پلاک 6 طبقه هشتم برگزار می‌شود.

 

با توجه به شیوع بیماری کرونا و در اجرای الزامات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار، امکان حضور فیزیکی سهامداران محترم در جلسه مجمع حداکثر برای 15 نفر مقدور خواهد بود. از سهامداران محترم تقاضا می‌شود با مشاهده آنلاین جلسه مجمع از طریق mellatib.ir ما را در برگزاری شایسته مجمع یاری فرمایند.

ضمناً سهامدارانی که مایل به حضور در جلسه می‌باشند، برگه ورود به جلسه با ارائه مدرک شناسائی معتبر برای اشخاص حقیقی، وکالتنامه رسمی جهت وکلای سهامداران و همچنین معرفی‌نامه و مدرک شناسائی معتبر برای نمایندگان اشخاص حقوقی در محل برگزاری مجمع توزیع می‌شود.