مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت (سهامی عام)
تاريخ: 1399/07/15
مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت (سهامی عام)
برگزاری جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه بانک ملت در روز یکشنبه مورخ 1399/07/27 با در نظر گرفتن توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا
(آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تأمین سرمایه بانک ملت (سهامی عام
شماره ثبت 395071 شناسه ملی 10320453421
 

به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت تأمین سرمایه بانک ملت (سهامی عام) می‌رساند در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت راس ساعت 10:00 صبح روز یکشنبه مورخ 1399/07/27 در محل شرکت واقع در تهران،خیابان خالد اسلامبولی، خیابان هفتم، پلاک 6، طبقه هشتم برگزار می‌گردد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای اجرای الزامات ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا و ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار، امکان حضور فیزیکی سهامداران محترم در جلسه مجمع حداکثر برای 15 نفر مقدور می‌باشد. از سهامداران محترم تقاضا می‌گردد با مشاهده آنلاین جلسه مجمع از طریق وبسایت شرکت تامین سرمایه بانک ملت به آدرس https://www.mellatib.ir/  ما در برگزاری شایسته مجمع یاری بفرمایند. ضمناً سهامدارانی که مایل به حضور در جلسه می‌باشند، برگه ورود به جلسه با ارائه مدرک شناسایی معتبر برای اشخاص حقیقی، وکالتنامه جهت وکلای سهامداران و همچنین معرفی‌نامه و مدرک شناسایی معتبر برای نمایندگان اشخاص حقوقی در محل برگزاری مجمع توزیع می‌گردد.

دستور جلسه: 
-قرائت و  استماع گزارش توجیهی هیئت مدیره و بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه
-اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه
-اصلاح مواردی از اساسنامه در خصوص افزایش سرمایه
- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده باشد.