خدمت جدید فراسود ملت؛ «سرویس خرید با تایید» یا واریز مستقیم از حساب بانک ملت
تاريخ: 1402/04/07

خدمت جدید فراسود ملت؛ «سرویس خرید با تایید» یا واریز مستقیم از حساب بانک ملت

شرکت تامین سرمایه ملت در راستای تسهیل در سرمایه‌گذاری و رفاه و رضایت خاطر سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت تحت مدیریت خود (شامل: صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت) با همکاری بانک ملت، سرویس خرید با تایید (واریز مستقیم از حساب های بانک ملت) را برای صندوق‌های سرمایه گذاری راه اندازی نمود.

سرویس خرید با تایید بانک ملت امکان انتقال مبلغ قابل سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران را از مسیری مطمئن و به طور مستقیم از طریق حساب بانکی آن‌ها و با صرفه‌جویی در هزینه و وقت و بدون مراجعه به شعب بانک به حساب صندوق‌های مذکور فراهم می‌نماید. 
سرمایه‌گذاران محترم، پس‌ از ورود به سامانه فراسود ملت و انتخاب صندوق و تعیین مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری، گزینه "واریز مستقیم از حساب بانک ملت" را انتخاب نموده تا از این طریق مبلغ سرمایه‌گذاری موردنظر از حساب بانک ملت ایشان برداشت و به حساب صندوق موردنظرشان واریز گردد. شایان ذکر است در این روش واریز، صدور واحدهای سرمایه‌گذای در همان روز ثبت درخواست صورت می‌پذیرد و در نتیجه از همان روز ثبت درخواست به سرمایه‌گذاری انجام شده سود تعلق خواهد گرفت. 

 


جهت دریافت راهنمای کامل تصویری سرویس خرید با تایید در سامانه فراسود ملت کلیک نمایید. 


نظرات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به آدرس: 🆔@mellatib با ما درمیان بگذارید.

راه‌های ارتباطی با پشتیبان‌ها: ۱۶۷۸☎️

 

شرایط سرویس بانکداری باز یا همان واریز مستقیم از حساب بانک ملت، با تغییراتی روبه‌رو بوده است. لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص به این لینک مراجعه فرمایید.