تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
همایش شناخت راهکارهای تامین‌مالی صنایع از طریق بازار سرمایه
تاریخ : 1398/09/11 , ساعت
همایش شناخت راهکارهای تامین‌مالی صنایع از طریق بازار سرمایه
همایش شناخت راهکارهای تامین‌مالی صنایع از طریق بازار سرمایه در روزهای 10‌و‌11 آذرماه 1398 به همت اداره کل آموزش و اداره کل بانکداری شرکتی بانک ملت برگزار شد.
همایش شناخت راهکارهای تامین‌مالی صنایع از طریق بازار سرمایه با هدف هم‌افزایی شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملت، در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان و آشناسازی مدیران با خدمات و روش‌های تامین‌مالی در بستر بازار سرمایه در روزهای 10‌و‌11 آذرماه 1398 برگزار شد.

 
 
  • آخرین اخبار
   تامین مالی-تامین سرمایه بانک ملت مشاور پذیرش "آریا"
   به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در نخستین روزهای آخرین ماه بهار، شرکت پلیمر آریا ساسول با نماد «آریا» بر تابلو معاملاتی فرابورس ایران قرار گرفت تا با عرضه اولیه بخشی از سهام خود به طور رسمی وارد بازار دوم فرابورس شود، گفتنی است شرکت تامین سرمایه بانک ملت، مشاور پذیرش شرکت پلیمر آریا ساسول در ورود به بازار سرمایه می‌باشد.
   تاریخ : 1399/03/07
   بیشتر
   سرمایه‌گذاری جایگزین-شروع فعالیت بازارگردانی گواهی سپرده سکه طلای بانک ملت
   با راه‌اندازی خزانه سکه طلا توسط بانک ملت و گشایش نماد معاملاتی مربوط به گواهی سپرده سکه طلای این انبار، شرکت تأمین سرمایه بانک ملت به عنوان تنها بازارگردان فعال در حوزه گواهی سپرده سکه طلا و شرکت تخصصی این حیطه، موفق به دریافت مجوز بازارگردانی نماد معاملاتی مذکور از سازمان بورس و اوراق بهادار گشته‌است.
   تاریخ : 1398/09/19
   بیشتر