تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز به ارزش 6000 میلیارد ریال
تاریخ : 1398/04/02 , ساعت
انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز به ارزش 6000 میلیارد ریال
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت از صدور موافقت اصولی انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز، به ارزش 6000 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، روح‌الله حسینی مقدم، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در خصوص انتشار اوراق 6000 میلیارد ریالی شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز به منظور احداث خط دو و تکمیل خط یک قطار شهری این شهر، از محل بند (د) تبصره (5) قانون بودجه کل کشور، اوراق مشارکت به ارزش 6000 میلیارد ریال درخواست کرد، که موافقت اصولی انتشار آن با نرخ سود سالانه ۱8 درصد صادر شده‌است.

وی در ادامه افزود: عرضه اولیه این اوراق روز یکشنبه مورخ 1398/04/02 در شعب منتخب بانک شهر و به صورت الکترونیکی و با نام، از طریق سامانه مجاز سیما صورت می‌پذیرد.
حسینی مقدم در ادامه تصریح کرد: تعهد پذیره‌نویسی این اوراق توسط تامین سرمایه بانک ملت انجام خواهد شد و از آنجا که این اوراق غیرقابل بازخرید در بازار پول هستند، معاملات ثانویه و انجام تعهدات بازارگردانی آن پس از گشایش نماد در بازار بورس یا فرابورس صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در پایان اظهار کرد: مدت مشارکت این اوراق چهار‌‌ساله و مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب آن هر سه ماه یکبار است. همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور و بانک شهر مراجع تضمین‌کننده این اوراق هستند.

 

آخرین اخبار
خدمات مالی-Kishinvex، فرصت تبادل نظر و معرفی راهکارهای تامین مالی و سرمایه‌گذاری
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در خصوص حضور گروه مالی ملت و شرکت‌های زیر مجموعه در یازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه و معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری در جزیره کیش عنوان کرد: اگر شرکت‌ها هدفمند و با برنامه تدوین شده در چنین نمایشگاه‌هایی شرکت کنند، مسلما به اهداف و خواسته‌های خود خواهند رسید...
تاریخ : 1398/09/05
بیشتر
خدمات مالی-حضور تامین سرمایه بانک ملت در کنگره و نمایشگاه نفت و نیروی ایران
پنجمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیروی ایران روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 16 و 17 مهرماه 1398 از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر، در محل همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
تاریخ : 1398/07/15
بیشتر