تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز به ارزش 6000 میلیارد ریال
تاریخ : 1398/04/02 , ساعت
انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز به ارزش 6000 میلیارد ریال
مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت از صدور موافقت اصولی انتشار اوراق مشارکت شهرداری شیراز، به ارزش 6000 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، روح‌الله حسینی مقدم، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در خصوص انتشار اوراق 6000 میلیارد ریالی شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز به منظور احداث خط دو و تکمیل خط یک قطار شهری این شهر، از محل بند (د) تبصره (5) قانون بودجه کل کشور، اوراق مشارکت به ارزش 6000 میلیارد ریال درخواست کرد، که موافقت اصولی انتشار آن با نرخ سود سالانه ۱8 درصد صادر شده‌است.

وی در ادامه افزود: عرضه اولیه این اوراق روز یکشنبه مورخ 1398/04/02 در شعب منتخب بانک شهر و به صورت الکترونیکی و با نام، از طریق سامانه مجاز سیما صورت می‌پذیرد.
حسینی مقدم در ادامه تصریح کرد: تعهد پذیره‌نویسی این اوراق توسط تامین سرمایه بانک ملت انجام خواهد شد و از آنجا که این اوراق غیرقابل بازخرید در بازار پول هستند، معاملات ثانویه و انجام تعهدات بازارگردانی آن پس از گشایش نماد در بازار بورس یا فرابورس صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در پایان اظهار کرد: مدت مشارکت این اوراق چهار‌‌ساله و مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب آن هر سه ماه یکبار است. همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور و بانک شهر مراجع تضمین‌کننده این اوراق هستند.

 

آخرین اخبار
خدمات مالی-مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت، عضو شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار شد.
با تصویب هیات وزیران، سیدروح‌اله حسینی‌مقدم، مدیر عامل تامین سرمایه بانک ملت به عنوان خبره مالی، عضو شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار، تعیین شد.
تاریخ : 1398/05/22
بیشتر
خدمات مالی-پیام مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار
قدرشناسی، آیینی‌ست تحسین شده و دیریست که هفدهم مرداد، به حق، گرامیداشت انسان‌های شریفی است که تلاششان مصداق مجاهدت در راه آگاهی و روشنی بخشی به خلق است؛ این نامگذاری، علاوه بر ایجاد وظیفه در ضرورت تشکر و قدردانی از زحمات خبرنگاران عزیز و تلاشگر، یادآوری برخی واقعیت‌ها را نیز سبب می‌شود...
تاریخ : 1398/05/17
بیشتر