استقبال خوب مردم سراسر ایران از"جشنواره فراسودملت در بانک‌پلاس" همچنان ادامه دارد
تاريخ: 1401/12/23
استقبال خوب مردم سراسر ایران از "جشنواره فراسودملت در بانک‌پلاس" همچنان ادامه دارد
در هفته دوم این جشنواره، شش برنده جایزه یک‌صد میلیون ریالی دیگر معرفی شدند و اهدای 9 جایزه به ارزش 900 میلیون ریال، به برندگان خوش‌شانس، در کارنامه این جشنواره، ثبت شد.

 

 

به گزارش روابط‌عمومی تامین سرمایه بانک ملت، رشد 25 درصدی نصب اپلیکیشن بانک پلاس هم‌زمان با افزایش آمار سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت، نویدبخش جذابیت مسیر سرمایه‌گذاری مطمئن از طریق سامانه فراسودملت می‌باشد. تامین سرمایه بانک ملت این مشارکت و همراهی را قدر دانسته و تلاش دارد با ارائه خدمات بهتری در خدمت مردم عزیز ایران باشد. 
گفتنی است سرمایه‌گذاری از طریق سامانه فراسودملت در سریع‌ترین زمان و با کمترین میزان سرمایه امکان‌پذیر است.  از دیگر مزایای سرمایه‌گذاری از طریق سامانه فراسودملت؛ دریافت سود روزشمار، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات است که با مزایایی همچون امکان توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری جهت اخذ تسهیلات و امکان صدور آنلاین بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری با دریافت تسهیلات از بانک ملت نیز همراه می‌باشد.

جشنواره فراسودملت در اپلیکیشن بانک پلاس از ششم اسفندماه امسال آغاز شده‌است و تا 25 اسفندماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که اپلیکیشن بانک پلاس که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در سال جاری رونمایی شده است، با جذب حدود چندصد هزار کاربر به‌عنوان محصول برتر سال در حوزه اپلیکیشن‌های بانکی و مالی معرفی شده است؛ بانک پلاس، یک اپلیکیشن بانکی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است که کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود هم‌زمان از سرویس‌های بانکی و پیام‌رسانی در کنار خدمات سرمایه‌گذاری (از طریق سامانه فراسودملت) استفاده کنند.

جشنواره پایان سال فراسودملت در بانک پلاس، پس از دو هفته قرعه‌کشی و اهدای جوایز در 27 اسفندماه به ایستگاه پایانی خود می‌رسد. اما سفر سرمایه‌گذاری افراد همچنان ادامه دارد... با ما همراه باشید.


برای همراه شدن با تجربیات برندگان هفته دوم جشنواره در ادامه با ما باشید.

 

 • برنده نخست از مشهدمقدس

  🔹 تجربه شما از شرکت در جشنواره فراسود ملت چه بود؟
  برای ما که بازنشسته هستیم هر عملیاتی اعم از سرمایه‌گذاری یا عملیات بانکی اگر با گوشی تلفن و اپلیکیشن‌هایی مثل بانک پلاس همراه انجام شود، بسیار بهتر است تا اینکه بخواهیم در ترافیک و شلوغی به شعبه مراجعه کنیم. زمانی که فهمیدم با اپلیکیشن بانک پلاس علاوه بر انجام امور بانکی، می‌توانم سرمایه‌گذاری هم انجام دهم، مشتاقانه آن را انجام دادم. ضمن اینکه دیدم جشنواره فراسودملت هم در حال برگزاری است، که خداروشکر برنده این قرعه‌کشی هم شدم.

  🔹 این سرمایه‌گذاری چه نکات مثبتی برای شما دارد؟
  نکته مثبت سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت این است که اطلاعات دقیق و به‌روز شده‌ای مثل میزان سوددهی، مبلغ صدور هر واحد و امکان سرمایه‌گذاری مجدد و... در مورد هرکدام از صندوق‌های آتیه ملت، اوج ملت و اندوخته ملت در یک سامانه جامع تحت عنوان سامانه فراسودملت در اختیار مخاطب قرار گرفته است. همچنین ریسک سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت کم‌تر می‌باشد. هرچند ممکن است جاهایی باشند که یک الی دو درصد سود بیشتری بپردازند، اما سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تامین سرمایه بانک ملت این حسن را دارد که ضامن نقدشوندگی آن خود بانک ملت است. بنابراین بنده حاضر شدم از یک الی دو درصد سود بگذرم اما در عوض در جای مطمئن سرمایه‌گذاری کنم.
 • برنده دوم از تهران

  🔹 دلیل سرمایه‌گذاری‌ شما در صندوق‌های تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت چه بود؟
  مهم‌ترین مزیت سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها سهولت در امر سرمایه‌گذاری است. از طرف دیگر سود این نوع سرمایه‌گذاری روزشمار و بدون نرخ شکست بوده و هر زمان که بخواهیم می‌توانیم پول خود را خارج کرده، بدون اینکه جریمه‌ای پرداخت کنیم یا دچار ضرر و زیان شویم.
  🔹 چرا در بازارهایی مانند طلا، سکه و... سرمایه‌گذاری انجام ندادید؟
  نگهداری از طلا دشوار است. همچنین استرسی که از نوسان قیمت طلا و نگرانی بابت چه موقع خریدن و فروختن آن وجود دارد در این نوع سرمایه‌گذاری احساس نمی‌شود و خیال سرمایه‌گذار بابت دریافت سود به‌موقع راحت است. هرچند که سود آن ممکن است کمتر باشد. ضمن اینکه چندان موافق سرمایه‌گذاری در این بازارها نیستم.
  🔹 آیا سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها را به دیگران توصیه می‌کنید؟
  به همه دوستان و آشنایان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت مثل صندوق اوج ملت، را همواره توصیه کرده‌ام. پرداخت سود روزشمار توسط این صندوق‌ها یک مزیت بزرگ است. همچنین ضمانت نقدشوندگی بانک ملت باعث می‌شود با خیال راحت این سرمایه‌گذاری را به دیگران پیشنهاد دهم.
 • برنده سوم از گرگان

  🔹 چه شد که با صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت آشنا شدید؟
  واقعیت اینکه پولی را پس‌انداز کرده بودم که نمی‌دانستم با آن چه کنم. معاون یکی از شعب بانک ملت پیشنهاد سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها را داد که خداروشکر از زمانی که این سرمایه‌گذاری را انجام دادم بسیار از آن راضی هستم.
  🔹 از نظر شما این سرمایه‌گذاری چه مزیت‌هایی دارد؟
  سود روزشمار آن 22٫5 درصد است که اگر برداشت هم از آن صورت پذیرد، سود آن باز هم از آن کم نمی‌شود. همچنین سود آن به‌موقع پرداخت می‌شود و از این بابت خیالم راحت است.
 • برنده چهارم از زاهدان

  🔹 چرا صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت را به‌عنوان گزینه سرمایه‌گذاری خود انتخاب کردید؟
  من تقریباً در تمام صندوق‌ها از جمله اوج ملت، آتیه ملت و اندوخته ملت حساب دارم و به دلیل ریسک پایین و سود مناسب این صندوق‌ها را انتخاب کردم. در حال حاضر وضعیت بازارها به‌شدت نوسانی هستند من به دیگران هم توصیه کردم برای اینکه سرمایه‌گذاری بدون دغدغه داشته باشند، در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری کنند.
 • برنده پنجم از آذربایجان شرقی

  🔹 صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت چه مزیتی برای سرمایه‌گذاری دارد؟
  پرداخت سود روزشمار درعین‌حال ضمانت بانک ملت مهم‌ترین عامل برای سرمایه‌گذاری مطمئن است. همچنین سرمایه‌گذاری با فرآیند بسیار آسانی انجام می‌شود که این حسن بزرگی است.
 • برنده ششم از یزد

  🔹 برای انتخاب صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت چه ملاک و معیارهایی داشته‌اید؟
  از سال 1386 در صندو‌ق‌های سرمایه‌گذاری بورسی سبد سرمایه‌گذاری دارم، اما با صندوق‌های سرمایه‌گذاری تامین سرمایه بانک ملت به‌تازگی آشنا شدم. باتوجه‌به اینکه بانک ملت را بهترین بانک در بین سایر بانک‌ها می‌دانم و اینکه امکانات آن به‌مراتب از بقیه بهتر است، صندوق اوج ملت را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردم.

  🔹 توصیه شما به سایر سرمایه‌گذاران چیست؟
  در بازارهای مالی، کم‌ریسک بودن سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت مزیت مهمی به‌حساب می‌آید. هرچند که احتمالاً بازار بورس طی چند ماه آینده وضعیت خوبی خواهد داشت و خود من هم در آن سرمایه‌گذاری کرده‌ام، اما بهتر آن است که سرمایه‌گذاران سبد متنوعی از سرمایه‌گذاری داشته باشند تا از آسیب‌های احتمالی به سرمایه‌شان در امان باشند.