تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
آرشیو اخبار
سرمایه‌گذاری جایگزین-مجوز انتشار ۳۵۰۰ میلیارد تومان اوراق بدهی جدید
1395/09/28
هیات وزیران در جلسه ۲۱ آذر ماه ۹۵ به پیشنهاد شماره ۱۶۴۶۲۳/ ۵۷ مورخ ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۵ وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای ردیف ۲ جدول شماره ۳ تبصره ۳۶ الحاقی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور مجوز انتشار حداکثر یک هزار میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی از سوی وزارت اقتصاد را تصویب کرد. بر‌اساس این مصوبه به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داده می‌شود بر اساس ساز و کار مقرر در آیین‌نامه اجرایی بند ز تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور، موضوع تصویب‌نامه شماره «۶۹۳۴۸/ ت۵۳۴۱۰ ه» مورخ ۹ شهریور ماه ۱۳۹۵ نسبت به انتشار حداکثر ۱۰ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی مطابق تخصیص اعلام‌شده از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور اقدام کند
تامین مالی-ارائه خدمات گسترده بانک ملت به فعالان بورس کالا
1395/09/16
بانک ملت و شرکت بورس کالای ایران با هدف ارائه خدمات به ذینفعان این شرکت، توسعه بازارهای جدید و همچنین استفاده از زیرساخت‌های بانکی، تفاهمنامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، موضوع این تفاهمنامه که به امضای دکتر هادی اخلاقی‌فیض‌آثار، مدیرعامل بانک ملت و دکتر حامد سلطانی‌نژاد مدیرعامل شرکت بورس کالا رسید، همکاری برای تامین اعتبار خریداران برای راه‌اندازی بازار خرده‌فروشی محصولات مورد معامله در بورس مانند محصولات پتروشیمی و فولادی و. . . ، تلاش برای استفاده از خدمات ارزی بانک برای تسویه ارزی معاملات رینگ صادرات در چارچوب مقررات بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار، همکاری برای تامین اعتبار کوتاه‌مدت خریداران برای راه‌اندازی معاملات تهاتری، همکاری در ارائه خدمات مالی به عرضه‌کنندگان محصولات در بورس مانند تسهیل صدور انواع ضمانتنامه‌ها و همکاری جهت ارائه خدمات الکترونیک متناسب با فرآیندهای بورس خواهد بود.
مدیریت دارایی-مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت خبر داد؛ سهم 28 درصدی صنعت نفت از تامین مالی در بازار سرمایه
1395/08/08
با توجه به حجم گسترده منابع نفت و گاز کشور و فعالیت‌های روزافزونی که در صنایع وابسته به آن در حوزه بالادستی و پایین‌دستی در حال شکل‌گیری است، اهمیت تأمین مالی از طریق ابزارهای مالی اسلامی نیز در بازار سرمایه ضروری است.
مدیریت دارایی-به منظور تامین منابع مالی صنعت نفت از ظرفیت‌های بازار سرمایه بهره‌مند شوند
1395/08/03
مدیرعامل تامین سرمایه ملت گفت: صنعت نفت برای تامین مالی پروژه‌های خود می‌تواند از ظرفیت‌های نقدینگی مناسبی که در بازار سرمایه وجود دارد، بهره‌مند شود. علی قاسمی، امروز (یکشنبه، دوم آبان‌ماه) در «همایش بررسی الزام‎ها و چالش‌های قراردادهای مشارکت و ابزارهای مالی سرمایه‌گذاری در صنعت نفت » با بیان این مطلب افزود: شرکت ملی نفت ایران در پنج سال اخیر، پنج هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ریالی منتشر کرده است.
مدیریت دارایی-لزوم تنوع بخشی به ابزارهای تامین مالی
1395/07/12
مدیرعامل تامین سرمایه ملت عنوان کرد: لزوم تنوع بخشی به ابزارهای تامین مالی؛ به گفته قاسمی ارمکی، با ایجاد ابزارهای مالی جدید می توان میزان تامین مالی را نسبت به تولید ناخالص داخلی به بیش از 10 درصد افزایش داد.