اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
جشنواره فراسود ملت-ششمین برنده خوش شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
1402/09/06
مراسم ششمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله از استان البرز و شهر کرج برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-پنجمین برنده خوش شانس جشنواره فراسود ملت از استان «خراسان جنوبی»
1402/08/14
مراسم پنجمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-چهارمین برنده خوش‌شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
1402/07/09
مراسم چهارمین قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله نیز از استان اصفهان برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-سومین برنده خوش‌شانس جشنواره فراسود ملت معرفی شد
1402/06/07
مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله نیز برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-همزمان با استقبال کم‌نظیر از سرمایه‌گذاری؛ قرعه‌کشی «جشنواره فراسودملت» به ایستگاه دوم رسید
1402/05/04
مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم، یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس دیگر، برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-آغاز همکاری باشگاه مشتریان بانک ملت در جشنواره فراسود ملت
1402/04/06
باشگاه مشتریان بانک ملت با جشنواره فراسود ملت همکاری می‌کند. طی این همکاری فرصتی برای شروع سرمایه‌گذاری کم‌ریسک در بازارهای مالی برای تمام اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت فراهم می‌شود که دسترسی به این امکان از طریق ورود به سامانه فراسود ملت، سپس سایت باشگاه مشتریان، فراهم خواهد بود.
1402/04/05
مراسم قرعه کشی «جشنواره فراسود ملت» روز چهارم تیرماه در محل شرکت تامین سرمایه بانک ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم قرعه‌کشی یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-ملاک‌های امتیازآور برای سرمایه‌گذاران در جشنواره فراسود ملت
1402/03/02
سرمایه‌گذاران علاوه بر کسب مزایای سرمایه‌گذاری (شامل کسب سود ماهیانه تـا ۲۳٫۵درصد، معادل ۲۶٫۲درصد موثر سالیانه، بدون نرخ شکست و معاف از مالیات)، می‌توانند به قید قرعه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند
1402/03/01
به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج، اندوخته و آتیه ملت علاوه‌بر دریافت سـود تا ۲۴٫۵۵٪ اسمی روزشمار (معادل ۲۷٫۵٪ موثر)، از شانس برنده شدن یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" که به صورت ماهیانه در بین سرمایه‌گذاران قرعه‌کشی خواهد شد، برخوردار شوید.
جشنواره فراسود ملت-جشنواره فراسودملت؛ یک فرصت جذاب برای سرمایه‌گذاری
1402/02/09
شرکت تامین سرمایه بانک ملت از اردیبهشت ماه سال جاری جشنواره فراسود ملت را برگزار می‌کند. این جشنواره تا پایان بهمن ماه امسال ادامه خواهد یافت.