اخبار
جشنواره فراسود ملت-سومین برنده
1402/06/07
مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران بانک ملت و مدیران شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار و برنده خوش شانس این مرحله نیز برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-قرعه‌کشی «جشنواره فراسود ملت» به ایستگاه دوم رسید
1402/05/04
مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره فراسود ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم، یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس دیگر، برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-آغاز همکاری باشگاه مشتریان بانک ملت در جشنواره فراسود ملت
1402/04/06
باشگاه مشتریان بانک ملت با جشنواره فراسود ملت همکاری می‌کند. طی این همکاری فرصتی برای شروع سرمایه‌گذاری کم‌ریسک در بازارهای مالی برای تمام اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت فراهم می‌شود که دسترسی به این امکان از طریق ورود به سامانه فراسود ملت، سپس سایت باشگاه مشتریان، فراهم خواهد بود.
1402/04/05
مراسم قرعه کشی «جشنواره فراسود ملت» روز چهارم تیرماه در محل شرکت تامین سرمایه بانک ملت با حضور ناظران و نمایندگان بانک ملت برگزار شد. در این مراسم قرعه‌کشی یک سرمایه‌گذار خوش‌شانس، برنده یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" شد.
جشنواره فراسود ملت-ملاک‌های امتیازآور برای سرمایه‌گذاران در جشنواره فراسود ملت
1402/03/02
سرمایه‌گذاران علاوه بر کسب مزایای سرمایه‌گذاری (شامل کسب سود ماهیانه 23درصد، معادل 25.6 درصد موثر سالیانه و بدون نرخ شکست و معاف از مالیات)، می‌توانند به قید قرعه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند
1402/03/01
به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج، اندوخته و آتیه ملت علاوه‌بر دریافت سـود ۲۳٪ اسمی روزشمار (معادل ۲۵٫۶ موثر)، از شانس برنده شدن یک دستگاه "تبلت مایکروسافت سرفیس پرو" که به صورت ماهیانه در بین سرمایه‌گذاران قرعه‌کشی خواهد شد، برخوردار شوید.
جشنواره فراسود ملت-جشنواره فراسودملت؛ یک فرصت جذاب برای سرمایه‌گذاری
1402/02/09
شرکت تامین سرمایه بانک ملت از اردیبهشت ماه سال جاری جشنواره فراسود ملت را برگزار می‌کند. این جشنواره تا پایان بهمن ماه امسال ادامه خواهد یافت.
1401/12/28
اختتامیه "جشنواره فراسودملت در بانک‌پلاس" در 27‌ اسفندماه برگزار شد. در مراسم قرعه‌کشی هفته سوم جشنواره، 9 نفر به قید قرعه انتخاب و از جوایز یکصد میلیون ریالی بهره‌مند شدند.
1401/12/23
در هفته دوم این جشنواره، شش برنده جایزه یک‌صد میلیون ریالی دیگر معرفی شدند و اهدای 9 جایزه به ارزش 900 میلیون ریال، به برندگان خوش‌شانس، در کارنامه این جشنواره، ثبت شد.
1401/12/15
مراسم قرعه‌کشی هفته اول جشنواره فراسودملت، با حضور نمایندگانی از بانک ملت در محل تامین سرمایه بانک ملت برگزار شد. این قرعه‌کشی طبق زمان اعلام شده، در تاریخ 13 اسفندماه سال جاری برگزار شد، که طی آن سه برنده خوش‌شانس، با ورود به سامانه فراسود ملت از طریق اپلیکیشن بانک پلاس و سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت یا آتیه ملت، امتیازاتی کسب نموده و نهایتا موفق به دریافت جوایز یکصد میلیون ریالی شدند.