اخبار
صندوق‌ها-افزایش سقف مبلغ سرمایه‌گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"
1402/06/26
پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان افزایش یافته است.
صندوق‌ها-با حداقل سرمایه‌گذاری اوج بگیرید
1402/06/25
حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در صندوق اوج ملت از ده واحد (معادل ۱ میلیون تومان) به یک واحد (معادل ۱۰۰ هزار تومان) تغییر یافت.بدین ترتیب از امروز می‌توانید از ۱۰۲ هزار تومان تا بینهایت، در صندوق سرمایه‌گذاری «اوج ملت» به عنوان نقدشونده‌ترین و معتبرترین صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت در کشور سرمایه‌گذاری نمایید.
صندوق‌ها-تغییرساعات کاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری بادرآمد ثابت‌ اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت - شهریور 1402
1402/06/19
همزمان با تغییر ساعت کار بانک‌ها در سراسر کشور، ساعت پرداخت مبالغ حاصل از ابطال در صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت یعنی اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت نیز تغییر یافت. صندوق سرمایه‌گذاری اوج مـلـت با فعالیت در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و پرداخت مبالغ حاصل از ابطال طی 4 نوبت در روز، هم‌چنان در صدرِ نقدشونده‌ترین صندوق‌های بادرآمد ثابت کشور می‌باشد.
صندوق‌ها-امکان اخذ «گواهی تمکن مالی» معتبر  توسط سرمایه‌گذاران صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت
1402/06/05
از امروز در کلیه شعب بانک ملت امکان اخذ «گواهی تمکن مالی» معتبر بر روی سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت با قابلیت ارائه به مراجع ذی‌صلاح، به صورت لاتین و با ارز مد نظر فراهم‌ شده‌ است.
صندوق‌ها-اوج ملت، نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد کشور
1402/05/24
با افزایش روزهای کاری «صندوق سرمایه‌‌گذاری اوج ملت» از شـنبه تا پـنج‌شـنبه و با توجه به تسویه ۴ نوبت در روز مبالغ حاصل از ابطال این صندوق طی روزهای نامبرده،صندوق اوج ملت به عنوان نقدشونده‌ترین صندوق با درآمد ثابت در کشور در سامانه فراسود ملت دسترس سرمایه‌گذاران محترم قرار گرفت.
صندوق‌ها-فعال شدن بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سامانه فراسود ملت
1402/05/17
هم‌اکنون بیش از ۱۱۰۰ شعبه بانک ملت در سراسر کشور برای ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران صندوق‌های با درآمد ثابت، فعال شده‌اند و سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با مراجعه به شعبه مورد نظر خود، به سادگی اقدام به سرمایه‌گذاری در صندوق‌های اوج ملت، آتیه‌ملت و اندوخته‌ملت نموده و از مزایای سرمایه‌گذاری نظیر دریافت سود ۲۵.۶درصد موثر سالیانه، روزشمار و بدون نرخ‌ شکست بهره‌مند شوند.
آموزش سرمایه‌گذاری-کسب سود از سود با امکان «سرمایه‌گذاری مجدد» در فراسود ملت
1402/04/28
در حال حاضر همه کاربران سامانه فراسود ملتاز امکان فعال‌سازی گزینه «سرمایه‌گذاری مجددسود تقسیمی» و در نتیجه دریافت نرخ سود 25.6 درصدی موثر سالانه، برخوردار هستند.
آموزش سرمایه‌گذاری-روش های واریز در سامانه فراسود ملت را بیشتر بشناسید
1402/04/18
به‌منظور واریز به حساب صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت در حال حاضر روش‌های واریز از طریق درگاه آنلاین، واریز از طریق بانک با شناسه واریز و روش واریز مستقیم از حساب بانک ملت در سامانه فراسود ملت دسترس سرمایه‌گذاران می‌باشد. در ادامه به توضیح شرایط استفاده، مزایا و مقایسه هرکدام از آنها خواهیم پرداخت.
صندوق‌ها-رشد 7 هزار نفری تعداد سرمایه‌گذاران در صندوق های بادرآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت
1402/04/12
از ابتدای سال تاکنون ورود سرمایه‌گذاران جدید به صندوق‌ بادرآمد ثابت اوج ملت حدود ۴۰ درصد رشد داشته که نشان از استقبال کم نظیر از این صندوق‌ دارد.
1402/04/07
شرکت تامین سرمایه ملت در راستای تسهیل در سرمایه‌گذاری و رفاه و رضایت خاطر سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت تحت مدیریت خود (شامل: صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت) با همکاری بانک ملت، سرویس خرید با تایید (واریز مستقیم از حساب های بانک ملت) را برای صندوق‌های سرمایه گذاری راه اندازی نمود.