اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
صندوق‌ها-افزایش سقف روش «واریز از طریق کارت بانکی» به 2 میلیارد ریال در سامانه فراسود ملت
1403/02/05
سقف واربز در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از «از طریق کارت بانکی» به 2 میلیارد ریال افزایش یافت.
صندوق‌ها-سرمایه‌گذاری در افق ملت؛ «بازدهی» همراه با «ارزندگی»
1402/10/04
برای افرادی که ظرفیت پذیرش ریسک در بازارهای مالی را دارند و می‌خواهند از سود خوبی در سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند، سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله در بورس «افق ملت» گزینه مناسبی به شمار می‌رود.
صندوق‌ها-امکان اخذ ضمانت نامه های بانکی از طریق توثیق واحدهای سرمایه گذاری
1402/08/20
دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق های اوج ملت و اندوخته ملت می‌توانند به پشتوانه واحدهای سرمایه‌گذاری خود از بانک ملت، انواع ضمانت‌نامه‌های پیمانکاری (شرکت در مناقصه و مزایده، حسن انجام کار، پیش‌پرداخت و...) و غیر پیمانکاری (تعهد پرداخت، نظام وظیفه، دادگستری و ...) را دریافت نمایند.
صندوق‌ها-بدون مراجعه به شعب و خارج از ساعات اداری تا 10 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کنید
1402/08/08
در روزهای کاری و خارج از ساعات کاری بانک‌ها، بدون مراجعه به شعب، تا ۱۰ میلیارد ریال، در هر یک از صندوق‌های اوج‌ ملت، اندوخته‌ ملت و آتیه‌ ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» سرمایه‌گذاری کنید.
صندوق‌ها-سریع‌ تر نقد شوید
1402/08/06
با ثبت حساب بانک ملت خود در سامانه سجام، می‌توانید علاوه بر سرعت بالا در دریافت سودهای سرمایه‌گذاری، مبالغ حاصل از ابطال خود را نیز به سرعت دریافت کنید. در ادامه راهنمای ویدیویی تغییر شماره حساب در سامانه سجام، قابل مشاهده می‌باشد.
صندوق‌ها-افزایش سود تقسیمی صندوق های سرمایه گذاری برای دومین ماه متوالی
1402/07/12
سود تقسیمی صندوق سرمایه گذاری اوج ملت برای دومین ماه متوالی افزایش یافت.بدین ترتیب سود شهریور ماه، بالاتر از پیش‌بینی و بر مبنای ۲۳.۲٪اسمی (۲۵.۸۳٪ موثر سالیانه) واریز گردید.
صندوق‌ها-افزایش سقف مبلغ سرمایه‌ گذاری از طریق واریز مستقیم از حساب‌ های بانک ملت در سامانه "فراسود ملت"
1402/06/26
پس‌از راه‌اندازی سرویس «خرید با تایید» بانک ملت و فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت از طریق روش «واریز مستقیم از حساب بانک ملت» در «سامانه فراسود ملت» تا سقف 100 میلیون تومان و استقبال بی‌نظیر و قابل توجه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری از این روش، با همکاری و هماهنگی بانک ملت، از تاریخ 1402/06/26 سقف مبلغ سرمایه‌گذاری مستقیم از طریق سرویس مذکور به مبلغ 500 میلیون تومان در هر روز افزایش یافته است.
صندوق‌ها-با حداقل سرمایه‌گذاری اوج بگیرید
1402/06/25
به اطلاع می‌رساند امکان سرمایه‌گذاری در صندوق اوج ملت، به عنوان نقدشونده‌ترین و معتبرترین صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کشور، فقط با ۱۰۲ هزار تومان (معادل یک واحد سرمایه گذاری) فراهم ‌شد.
صندوق‌ها-تغییر ساعات کاری صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری بادرآمد ثابت‌ اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت - شهریور 1402
1402/06/19
همزمان با تغییر ساعت کار بانک‌ها در سراسر کشور، ساعت پرداخت مبالغ حاصل از ابطال در صندوق‌های با درآمد ثابت تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت یعنی اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت نیز تغییر یافت. صندوق سرمایه‌گذاری اوج مـلـت با فعالیت در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و پرداخت مبالغ حاصل از ابطال طی 4 نوبت در روز، هم‌چنان در صدرِ نقدشونده‌ترین صندوق‌های بادرآمد ثابت کشور می‌باشد.