افزایش سقف صندوق "اوج ملت" به 10 هزار میلیارد تومان
تاریخ : 1400/06/09 , ساعت 17:3
افزایش سقف صندوق "اوج ملت" به 10 هزار میلیارد تومان
به دنبال صدور مجوز افزایش سقف واحدهای سرمایه گذاری ازسوی سازمان بورس و اوراق بهادار، سقف صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت از 8 هزار میلیارد تومان به 10 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت «اوج ملت» مجوز افزایش سقف خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دریافت کرد. با اخذ این مجوز، سقف تعداد واحدهای سرمایه گذاری این صندوق از 80 میلیون به 100 میلیون واحد افزایش یافت.

صندوق سرمایه‌گذاری بادرآمد ثابت اوج ملت، تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت در تیرماه 1391 موفق به اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار شد و از زمان تاسیس تا کنون (تا پایان روز سه شنبه 9 شهریور 1400) حدود 200 درصد بازدهی نصیب سرمایه‌گذاران کرد. میانگین بازدهی سه سال اخیر این صندوق نیز از ثبت سود حدود 24 درصدی حکایت دارد. ضمن اینکه صندوق «اوج ملت» موفق به کسب بازدهی 18 درصدی در دوره 7 روز کاری ابتدای شهریورماه امسال شده است. ثبت میانگین بازدهی 20 درصدی در کارنامه بهار 1400 و 19.8 درصدی در کارنامه 5 ماه نخست سال جاری، از دیگر رکوردهای درخشان این صندوق است. مدیریت دارایی‌های صندوق که عمدتاً شامل اوراق بهادار با درآمد ثابت می شود، توسط مدیر سرمایه‌گذاری صندوق صورت می‌گیرد. همچنین ضمانت نقدشوندگی واحدهای صندوق نیز بر عهده بانک ملت است.

یادآور می‌شود به پاس حسن اعتماد سرمایه‌گذاران محترم، عملکرد صندوق «اوج ملت» بر خلاف بسیاری از صندوق‌های درآمد ثابت، طی مدت اخیر کاملا با ثبات و با بازدهی هموار روبرو بوده و بازدهی سرمایه‌گذاران فارغ از زمان ورود و خروج همواره ثابت بوده است. در همین راستا مدیریت صندوق تصمیم به افزایش سقف واحدهای صندوق مزبور گرفت که با اخذ مجوز از سوی سازمان بورس، این فرآیند نهایی شد. بدیهی است افزایش سقف صندوق با توجه به نرخ های فعلی سپرده بانکی و اوراق درامد ثابت به نفع تمامی سرمایه‌گذاران فعلی و جدید صندوق خواهد بود. با این وضعیت فعلی صندوق می‌تواند روند تقسیم سود خود را حفظ و حتی در برخی از مقاطع افزایش نیز بدهد. 

سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق سرمایه‌گذاری اوج ملت به آدرس  owjmellat.ir  نسبت به خرید واحدهای صندوق مزبور اقدام کنند.

 

افزایش سقف صندوق اوج ملت 


  آخرین اخبار
  خدمات مالی-عرضه اولیه موفق "آریان کیمیاتک"
  هر سهم آریان کیمیاتک با کشف قیمت 23 هزار ریالی راهی بورس تهران شد.
  تاریخ : 1400/06/17
  بیشتر
  خدمات مالی-بورس در انتظار عرضه اولیه سهام "کیمیاتک"
  عرضه اولیه سهام شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیاتک در حالی روز چهارشنبه هفته جاری در بورس تهران انجام می شود که شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان مشاور پذیرش، مشاور عرضه و همچنین متعهد خرید در عرضه سهام "کیمیاتک" معرفی شده است.
  تاریخ : 1400/06/15
  بیشتر