تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
 بهار طلایی صندوق
تاریخ : 1399/04/02 , ساعت 10:49
بهار طلایی صندوق "افق ملت"
سهامداران "افق ملت" طی دو سال اخیر به سود 1088 درصدی رسیدند. بهار طلایی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در سهام «افق ملت»، تحت مدیریت تامین سرمایه بانک ملت ، با ثبت بازدهی قابل توجه 159درصدی و برتری این صندوق در میان دیگر صندوق‌های قابل معامله همراه شد. این عملکرد درخشان سبب شد تا صندوق مزبور با گذشت دو سال از شروع به فعالیت، 1088 درصد بازدهی نصیب سرمایه‌گذاران خود کرد.
صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در سهام "افق ملت" با نماد معاملاتی "افق ملت" از تاریخ ششم خرداد ماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. ارزش اسمی هر واحد سرمایه‌گذاری صندوق در تاریخ شروع فعالیت در حالی ۱۰ هزار ریال بوده است که خالص ارزش دارایی‌های هر واحد این صندوق در روز سی و یکم خرداد ماه سال ۱۳۹9 به حدود 120،000ریال رسیده و توانسته است بازدهی 1088 درصدی برای سرمایه‌گذاران خود محقق کند.
همچنین عملکرد صندوق سرمایه گذاری افق ملت در بهار 99 بسیار درخشان بود؛ بر این اساس صندوق مزبور با کسب بازدهی 159درصدی در سه ماهه ابتدایی سال 1399 توانست رتبه نخست بیشترین بازدهی در میان صندوق‌های سهامی قابل معامله را کسب کند و در میان 10 صندوق برتر از نوع صندوق سرمایه‌گذاری سهامی قرار گیرد.
گفتنی است، ترکیب اصلی پرتفوی این صندوق در حال حاضر شامل صنایع محصولات شیمیایی، بانکها و موسسات اعتباری، استخراج کانی‌های فلزی و فلزات اساسی بوده است. ضمن اینکه صندوق مزبور با تکیه بر سهام ارزنده به لحاظ بنیادی و با استفاده از بررسی‌های تیم کارشناسی خود توانسته است، با ریسک کمتر به بازدهی مطلوب تر دست یابد.
صندوق سرمایه‌گذاری "افق ملت" در این مدت ثابت کرده است که توانایی کسب بازده مناسب را برای دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری خود دارد؛ بنابراین صندوق سرمایه‌گذاری افق با توجه به مدیریت معتبر و عملکرد درخشان خود یکی از مناسب‌ترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای افرادی است که می‌خواهند بخشی از دارایی‌های خود را در بازار سرمایه سرمایه‌گذاری کنند و به عبارت دقیق‌تر از گزینه سرمایه‌گذاری غیر مستقیم برای ورود به بازار سهام بهره گیرند. از طرفی این صندوق با دارا بودن بازارگردان فعال از طریق صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی ملت، فرصت ورود و خروج با قیمت مناسب را برای همه دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری و سرمایه گذاران فراهم کرده است.
 
 
 
آخرین اخبار
تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
تاریخ : 1399/10/23
بیشتر
تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
تاریخ : 1399/10/22
بیشتر