بورس در انتظار عرضه اولیه سهام "کیمیاتک"
تاریخ : 1400/06/15 , ساعت 12:19
بورس در انتظار عرضه اولیه سهام "کیمیاتک"
عرضه اولیه سهام شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیاتک در حالی روز چهارشنبه هفته جاری در بورس تهران انجام می شود که شرکت تامین سرمایه بانک ملت به عنوان مشاور پذیرش، مشاور عرضه و همچنین متعهد خرید در عرضه سهام "کیمیاتک" معرفی شده است.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه بانک ملت، در روز چهارشنبه مورخ ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰، ۲۲۵ میلیون سهم معادل ۱۵درصد (۱۲درصد برای عموم و 3درصد به صندوق‌های سرمایه‌گذاری) از سهام شرکت دارویی آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک به عنوان پانصد و هشتاد و دومین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و در نماد «کیمیاتک»، جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی 300 سهم اعلام شده است. تاریخ ثبت سفارش روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه سال جاری است و دامنه قیمت در ثبت سفارش در محدوده 18 هزار و 819 ریال تا 23 هزار ریال ذکر شده است؛ بنابراین حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای این عرضه اولیه ۲۳۰ هزار تومان خواهد بود.

یادآور می‌شود این شرکت 6 برند مشهور را در خود جای داده است. مای، شون، الارو و نئودرم، کالیستا و نوت از جمله برندهای مطرح آرایشی و بهداشتی تحت فعالیت این شرکت هستند. همچنین گروه صنعتی گلرنگ با 38.7 درصد مالکیت، سهامدار عمده شرکت محسوب می‌شود. کلیدی‌ترین گروه محصولات شرکت دارویی، آرایشی، بهداشتی آریان کیمیا تک در حوزه آرایشی و مراقبت از پوست، ضد آفتاب‌ها، کرم‌های مرطوب‌کننده و کرم‌های دست و صورت است که در بیش از 90 درصد برندهای موجود شرکت از جمله مای، شون، الارو و نئودرم، کالیستا و نوت تولید می‌شوند. این گروه محصولات بیشترین سهم بازار را در بین گروه محصولات تولیدی شرکت دارا هستند.

 

عرضه اولیه آریان کیمیا تک 

  آخرین اخبار
  مدیریت دارایی-ارتقای جایگاه تامین سرمایه بانک ملت
  نماد معاملاتی تامین سرمایه بانک ملت از تابلوی بازار دوم بورس به تابلوی اول (اصلی) ارتقا یافت و به این ترتیب عنوان نخستین و تنهاترین تامین سرمایه فعال در تابلوی بازار اول را به خود اختصاص داد.
  تاریخ : 1400/07/21
  بیشتر
  مدیریت دارایی-انتشار گزارش فهرست زمین و ساختمان "تملت"
  شرکت تامین سرمایه بانک ملت اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کرد.
  تاریخ : 1400/07/14
  بیشتر