تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
مدیرعامل جدید تامین سرمایه ملت معرفی شد.
تاریخ : 1398/03/26 , ساعت 11:19
مدیرعامل جدید تامین سرمایه ملت معرفی شد.
آیین قدردانی از زحمات دکتر مسعود سلطان‌زالی و معارفه دکتر روح الله حسینی مقدم به عنوان مدیرعامل جدید تامین سرمایه بانک ملت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر ابراهیم‌پور، مدیرعامل گروه مالی ملت، با بیان اینکه دکتر سلطان‌زالی مدیری توانمند، خوشفکر و حرفه‌ای است، گفت: طی این مدت از حضور ایشان بهره فراوان برده‌ایم و آمارها و نمودارهای عملکرد و پیشرفت شرکت موید زحمات ایشان است. شرکت تامین سرمایه با عملکرد خود در نظام رتبه‌بندی شرکت‌های گروه مالی ملت، جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است که نشان‌دهنده زحمات دوستان در مدیریت این مجموعه بوده است و امیدوارم با حضور جناب آقای دکتر حسینی مقدم شاهد تداوم مسیر و رشد روزافزون شرکت تامین سرمایه باشیم.
سلطان‌زالی نیز در جلسه معرفی مدیرعامل جدید، با بیان اینکه اولویت‌های شرکت در آغاز فعالیت شامل مواردی چون ارتقا جایگاه شرکت در صنعت، توسعه خطوط کسب و کاری، رفع اختلافات پیشین با مشتریان و احیای ارتباطات شرکت با مجموعه‌های بزرگ مانند شرکت ملی نفت و اصلاح موانع موجود در راهبری شرکت بوده است، گفت: با فعالیت‌های صورت گرفته طی این دوره در تمامی این حوزه‌ها به اهداف مدنظر دست یافتیم.
دکتر حسینی‌مقدم مدیرعامل جدید تامین سرمایه بانک ملت با تشکر از مجموعه بانک ملت و دکتر سلطان‌زالی گفت: من به واسطه مسئولیت خود پیش از این با اکثر شرکت‌های تامین سرمایه سر و کار داشتم، بخصوص شرکت تامین سرمایه ملت که جز شرکت‌های پرکار و خوب بازار سرمایه بود و ما با دوستان در این شرکت آشنایی داشتیم و چون این شرکت طی مدت اخیر کارهای بزرگی انجام داده، ادامه این مسیر کار سختی است و عملاً حضور دکتر سلطان‌زالی در راس این شرکت و موفقیت‌های ایشان کار را برای هر کسی که بعد از ایشان بیاید سخت می‌کند، امیدوارم با کمک همکاران مجموعه بتوان این مسیر و اجرای برنامه‌های تدوین شده را ادامه دهیم.
این گزارش حاکی است، دکتر روح الله حسینی مقدم با مدرک دکتری اقتصاد، از سال 83 در حوزه های مختلف بورس از جمله تالارهای منطقه‌ای و تحقیق و توسعه فعال بوده‌است. ایشان در دوره کوتاهی در واحد بازار و بیش از 4 سال در واحد نظارت بر ناشران حضور داشته است و سابقه فعالیت در شرکت های سرمایه‌گذاری و تحلیل‌گری به عنوان کارشناس را دارد. دکتر حسینی مقدم از 4 سال پیش تاکنون معاون ناشران و اعضاء بورس تهران بود.
عضویت در کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان بورس از سال 91، تالیف کتاب‌های بازارگردانی در بازار اوراق بهادار و اصول سرمایه‌گذاری در بورس، تدریس دوره اقتصاد و سرمایه‌گذاری در بورس مرکز مطالعات دانشگاه شریف، مدیریت گروه تحلیل صنایع خودرو، پتروشیمی، سیمان، دارو و بیمه و برگزاری میز این صنایع با حضور مدیران صنایع و شرکت‌ها از دیگر فعالیت‌های حسینی مقدم بشمار می رود.
  آخرین اخبار
  مدیریت دارایی-انتشار عملکرد بهمن ماه "تملت"
  عملکرد شرکت تامین سرمایه بانک ملت در دوره بهمن‌ماه سال جاری با شناسایی بیش از 47.4 میلیارد تومان درآمد منتشر شد.
  تاریخ : 1399/12/06
  بیشتر
  تامین مالی-لزوم طراحی ابزارهای مالی جدید
  مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت با اشاره به موانع موجود در مسیر افزایش تامین مالی از بازار سرمایه، طراحی ابزارهای مالی جدید را از اولویت برشمرد و تاکید کرد که مقررات امروزه نیاز به بازنگری دارد.
  تاریخ : 1399/11/30
  بیشتر