تامین سرمایه بانک ملت

search mellat
فعالیت "تملت" در اوراق نفتی صبا اروند
تاریخ : 1399/06/18 , ساعت 9:26
فعالیت "تملت" در اوراق نفتی صبا اروند
تامین سرمایه بانک ملت از پذیرش، تعهد خرید و بازارگردانی اوراق سلف نفتی به ارزش ۲۵ هزار میلیارد ریال خبر داد. سید روح‌‌اله حسینی‌مقدم، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت با اعلام این موضوع گفت: تامین سرمایه بانک ملت مشاور پذیرش، تعهد خرید در عرضه اولیه و بازارگردانی اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام سنگین صادراتی برای شرکت توسعه نفت و گاز صبااروند را برعهده گرفته است.

جزئیات عرضه اوراق مزبور نشان از آن دارد که امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۹، بالغ بر ۲۵ هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام سنگین صادراتی برای شرکت توسعه نفت و گاز صبااروند در بازار مشتقه بورس انرژی ایران و در نماد «سنفت۰۰۴» عرضه خواهد شد. به گفته این مقام مسوول، تامین سرمایه بانک ملت در حالی مشاور پذیرش، تعهد خرید در عرضه اولیه و بازارگردانی این اوراق را بر عهده گرفته که عرضه مزبور توسط کارگزاری بانک ملت صورت خواهد گرفت. حسینی‌مقدم در ادامه توضیح داد: حجم اوراق مزبور در مجموع بالغ بر ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۷۵۵ قرارداد سلف موازی بوده که به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۶۷هزار و ۹۷۰ ریال در هر قرارداد واگذار خواهد شد. مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در ادامه با اشاره به اینکه سقف حجم هر سفارش نیز ۲۰ هزار قرارداد در نظر گرفته شده است، گفت: شرکت هدف از این عرضه را تامین مالی طرح احداث خطوط لوله نفت خام و پایانه‌های صادراتی در بنادر بهرگان و جاسک عنوان کرده است. همچنین عرضه اوراق مزبور تنها در همان یک روز کاری سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه انجام خواهد شد.

 

 

  آخرین اخبار
  تامین مالی-تعدیل مثبت تملت
  تامین سرمایه بانک ملت گزارش تفسیری مدیریت برای دوره 9 ماهه نخست سال 1399 را با تعدیل مثبت 18 درصدی سود همراه ساخت و به این ترتیب سود خالص بیش از 365 میلیارد تومانی را در از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه محقق کرد.
  تاریخ : 1399/10/23
  بیشتر
  تامین مالی-تکذیب شایعه خروج سهامدار حقوقی تملت
  در حالی شایعاتی پیرامون خروج سه سهامدار عمده حقوقی تامین سرمایه بانک ملت از ترکیب سهامداری شرکت به گوش می‌رسد که دبیر هیات‌مدیره «تملت» این موضوع را رد کرد و صراحتا عنوان کرد که هیچ‌کدام از سهامداران عمده حقوقی شرکت، سهام خود را نفروخته‌اند.
  تاریخ : 1399/10/22
  بیشتر